tijn 18 ier- <en De /an on- I Vlk- cen uw oor n), es. bij len aar he, ias orp on, ar- aet en pe 3P. voormalig wielrenner, 24 pun ten. Ook het recreatieschaatsen neemt dit jaar weer een be langrijke plaats in. Naast een half-uur-prestatietocht, waar aan jong en oud mee kan doen, is er per baan een Miss I Jspret- verkiezing. Een jury zal daarbij letten op een aantrekkelijk ui terlijk, leuke schaatskleding maar vooral op het écht bele ven van de IJspret. Deelname is niet aan leeftijd gebonden. De nummers 12 en 3 zullen worden uitgenodigd om aan de landelijke Miss IJs- pret-verkiezing in Alkmaar deel te nemen. Op deze ketting staan de kam pioenen vermeld, de bijzonde re evenementen en overige voor het nageslacht wetens waardige bijzonderheden. Zeer gevoelig, als ware het een ode aan ons edele gerstenat, werd het Peterolie-lied ten ge hore gebracht met als dirigent A. Valkenburg. Tijdens het schaatsfestijn in Den Haag, op 13 januari jl. was voor Winanda Hageboom de hoogste eer weggelegd (foto 3). Tweede werd Diana de Boer en derde Jeanet Orie. Op foto 4 het speciaal ter gele genheid van het Schaatsfestijn in het ijs gevroren Heineken merkbeeld. Bokbier bij Maxis. Heineken Bokbier 't is er weer" werd wel zeer duidelijk aan het winke lende publiek kenbaar ge maakt tijdens een Bokbier-de- monstratie in de Maxis super markt, winkelcentrum In de Boogaard te Rijswijk. Bij een opvallend geplaatste stand werd de toekomstige Steven Stootgaren, verscheen in vol ornaat compleet met de zilveren Gildeketting (zie foto 6) die hem bij het 60-jarig be staan van de vereniging door het gemeentebestuur van Scherpenzeel was aangebo den. De heer A. van der Heyde, groothandel vertegenwoordi ger, werd tijdens de bijeen komst met de hoogste onder scheiding geridderd(de 'Orde van de Nikkelen Huls'). 25 Bokbier drinker(ster) in de ge legenheid gesteld kennis te maken met dit traditierijke brouwsel. Dat hiervan graag gebruik werd gemaakt laat bijgaande foto zien (foto 5), waarop onze vertegenwoordigers J. M. Verstappen en L. v. Gel der informatie verstrekken en een glas Bokbier presenteren. Tijdens gesprekken met de Maxisbezoekers bleek heel vaak dat Bokbier en de ge schiedenis rond dit speciale bier goed bekend zijn. 'Bokkenschieters' uit Scher penzeel. De Schietvereniging Scherpenzeel bracht eind vo rig jaar een bezoek aan de 4 brouwerij in Amsterdam, om het feest van de nieuwe bok- bieroogst te vieren. Voorzitter A. Valkenburg, alias

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 25