nuf-; Allerlei Op de receptie bood de Raad van Elf van de Hazelnötten de familie Rozendal een fraai schilderij aan. den en koetsen, waarvan on der andere de dokter en de veearts gebruik maakten voor hun bezoeken buiten de stad. Maar ook de paarden van de boeren, wanneer deze zon dags ter kerke gingen, wer den er gestald. In 1964 liet de heer Rozendal, die in dat jaar zijn vader in het bedrijf op volgde, de stallen verbouwen tot een bar. Twee jaar later opende hij een slijterij in het hoekpand. In 1970 kwam de grote zaal, die aan ongeveer tweehonderd gasten plaats biedt, gereed. De Herderin is nu een hore cabedrijf van formaat, heeft een oppervlakte van onge veer 450 m2 en kan volbe- zet zo'n 350 bezoekers herbergen. Evenals vroeger neemt De Herderin in het gemeen schapsleven van Hasselt een centrale plaats in. Belangrijke gemeentezaken, waarbij men veel publiek verwacht, wor den dikwijls hier behandeld. De meeste bruiloften en an dere feesten, recepties en etentjes vinden in De Herde rin plaats. Voor het carnavals- gebeuren, dat in Hasselt zijn achtste seizoen ingaat, is de 'oude herberg' eveneens het middelpunt, voor de plaatse lijke carnavalsvereniging 'De Hazelnötten' zelfs de baker mat. Op de receptie en de instuif- avond ter gelegenheid van het 350-jarig bestaan moch ten de heer en mevrouw Ro zendal talloze gelukwensen, een schat aan bloemen en planten en enkele fraaie ge schenken in ontvangst ne men. Het gehele gebeuren, via een grote fotoreportage vastgelegd, werd enkele da gen later in een fors album door districtverkoopleider J. G. Teeken en vertegenwoor diger P. van Basten namens Heineken aangeboden. Misschien is er volgend jaar in Hasselt weer feest. Dan immers bestaat de stad 725 jaar! Heineken Schaatsfestijn 1975/1976. In Assen is op 18 november jl. het nieuwe (vier de) seizoen van het Heineken i Schaatsfestijn begonnen. De slotavond van deze reeks van negen evenementen is op don derdag 11 maart a.s. in Alk-! maar. Centraal in het Heineken Schaatsfestijn staan opnieuw de marathonwedstrijden voor A-rijders (1-uurswedstrijden), B-rijders, veteranen en dames. Op foto 2 ziet u het trio dat bij j de A-rijders na vier wedstrijden op kop ging: van links naar rechts 'Dolle' Dries van Wijhe, de hadjememaar van 't ijs, alias de Keizer van 't Kerkdorp (Oosterwolde), 30,1 punten, Co Giling, caféhouder uit War- menhuizen, leider van het klassement met 30,2 punten en Marcel Pennings, de rappe sprinter uit Nieuw Vennep, Elzasser sfeer in de Heineken Namens Heineken werd door de heren Teeken (r.) en Van Basten(I.) Hoek- De Heineken Hoek in een fotoboek, met daarin een complete reportage van het feestge- Amsterdam heeft gedurende beuren, aangeboden. de maand januari een stukje Elzas in huis gehaald. Meisjes in Elzasser klederdracht zetten de gasten op verzoek een heerlijke zuurkoolschotel uit deze streek voor, samen met een glas Sylvaner, een frisse lichte Elzasser wijn. Een andere, zeer bekende wijn is de Riesling, het parade paardje van de Elzas. Een typi sche streekwijn is de 'Pinot Noir' de enige (licht)rode wijn van de druif met deze naam Het idee om de Elzas op deze wijze te doen proeven is zeer goed aangeslagen, gezien de talrijke aanwezigen bij deze El zasser weken in de Heineken Hoek. Op foto 1 wordt de Elzasser schotel geserveerd.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 24