kalt servieren „Ik drink Jögermeister omdat'» een uitstekende slaapmuts is." „Ik drink Jögermeister omdat ik er beter door ga „Ik drink Jagermeister omdat ik*t dan niet 10 erg vind als m'n man z'n voetbalclub verliest." „Ik drink Jögermeister omdat die kruidensmaak me nog nooit is gaan vervelen." „Ik drink Jögermeister omdat gezelligheid geen tijd kent." „Ik drink Jagermeister omdat we in 'n nogal vochtig land leven." ,lk drink De lezers van Panorama zullen in 1976 liefst 34 verschillende mensen tegenkomen, die ieder op hun eigen manier hun landgenoten warm maken voor de ijskoude tractatie Jagermeister. Reclame maken in Nieuwe Revu betekent voor Jagermeister dit jaar: 34 advertenties, die stuk voor stuk verschillend zijn. Speciaal gemaakt voor de gekoelde steekgaten in de bar: ronde Jagermeister-flessen voor de horeca. Zodat de 35% alcohol ijskoud bij uw gasten naar binnen kan glijden Want zo hoort 't, ijskoud. Negen maanden aanwezigheid in de Avenue van '76. Ook weer volgens 't nieuwe en strenge Jagermeisterprincipe: steeds weer andere gezichten met andere meningen. Het specifieke Jagermeister-glas. Inhoud 2 cl. Zodat u bij keurig uitschenken precies 35 zuivere natuurlijke consumpties uit één fles haalt, Lichtverteerbare, eetlustopwekkende stemmingmakers voor elk moment van de dag. Ook zeer gezien in gezelschap van 'n pilsje. En liefst 34 hele pagina 's in Elsevier dit jaar. Met 34 verschillende Jagermeisterdrinkers en -drinksters Alleinvertrieb REUCHLIN - ROTTERDAM

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 11