Helneken Bokbier ook in 1971 veel gevraagd, snel verkocht! binnen V' ïe„ joodmW» [Wpii-te ^'dam merbrouNvern NP .n.m bericht, dat baar bttteln. dat dit bier .1WSOM'OÜS: HOOGEVEEN IBOKBlPj ROTTERDAM BREDA De hierboven afgedrukte advertentie over Heineken Bokbier dateert uit 1920. De inhoud spreekt voor zich. Toen reeds was de vraag naar het speciale winterbier groter dan het aanbod. Het is nu 1974. Ruim vijftig jaar later. Maar in feite is er weinig veranderd. De afgelopen jaren had er ook een dergelijke advertentie geplaatst kunnen worden, omdat de consument weer heeft her-ontdekt, dat het robijnrode Heineken Bokbier in de decembermaand een welkome afwisseling is. De omzet is de laatste jaren dan ook met sprongen omhoog gegaan en de verwachting is, dat dit jaar de vraag nog groter zal zijn. Reden voor Heineken om een zeer grote voorraad Bokbier te brouwen. Heineken Bokbier geniet reeds een grote bekendheid en door de reclamecampagne, die in november en december gevoerd is en gaat worden, zal die bekend heid nog verder vergroot worden. Naast advertenties in vele bladen en reclamespots op Hilversum 1, 2 en 3, is er dit jaar voor het eerst ook tv-reclame. Voor de winkelverkoop is er doelmatig en aantrekke lijk p.o.s.-materiaal. Heineken Bokbier gaat het dit jaar helemaal maken Evenals vorig jaar zal de verkoop van Bok bier aan de consument op velerlei wijzen ondersteund worden. De foto's op deze pagi na vormen een greep uit de activiteiten die in 1973 de komst van de Bok aankondigden en/ of meehielpen de verkoop daadwerkelijk te bevorderen.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 6