iiomttuuv.nl Uosc 1966/ CcifiviV^XCXC) ■stHMim- I HAMPAfiNE 4/r Champagne Ruinart Boven: Ruinart Tradition Brut, een prachtige, droge champagne. Ruinart Tradition Brut van de jaargang 1969 Ruinart ,,La Maréchale" Demi- Sec, een verrukkelijke, ietwat zoete champagne Dom Ruinart Blanc de Blancs, een kwalitatief zeer hoge, droge champagne, uitsluitend samengesteld uit witte druiven en gebotteld op een magnifieke fles Dom Ruinart Brut Rosé Links: De grondlegger van het oudste Franse champagne-huis, Nicolas Ruinart. Ruinart Tradition Brut, een prachtige, droge champagne Onder: De vijf typen champagne van Ruinart, die in het assortiment van Reuchlin zijn opgenomen. Per 1 september zijn aan het assortiment van Reuchlin de produkten van het oudste Franse champagne huis, RUINART PERE FILS uit REIMS toegevoegd. Het huis Ruinart werd op 1 september 1729 door Nicolas Ruinart opgericht. Nicolas Ruinart had een oom, een Benedictijner monnik, die verbonden was aan de abdij van Hautvillers. Samen met de beroemde monnik Dom Pérignon, de grondlegger van de champagnebereiding, werkten zij aan de ontwikkeling van de mousserende wijnen uit het Champagne-gebied. Vanaf dat moment heeft het huis Ruinart zich ontwikkeld tot een van de bekendste champagne-huizen, dat op het ogenblik meer dan 1 miljoen flessen naar 80 verschillende landen in de wereld exporteert. In 1963 associeerde Ruinart zich met het beroemde Champagne-huis Moét Chandon en maakt derhalve vanaf die datum deel uit van de Moët/Hennesy-groep. Reuchlin voert nu in zijn assortiment de volgende typen champagne van Ruinart:

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 3