L ikkr tvunJenritckkcf jMsendlclocfc k link end Intdfinkcndtlcmmcn srrmendra>«-nd(lilU''«l snrlvihi-rcndltodtcM-l kocKittendc I' t PSl Gesprek bij een frisse dronk over frisdranken Veel belangstelling voor het omvangrijke en gevarieerde drankenpakket van Reuch lin In het fraai aangeklede fris drankengedeelte viel het accent vooral op het assor timent van Royal Club, voor welk merk op het ogenblik een opmerkelijke reclame campagne loopt. Met ver schillende nationaliteiten als "blikvangers" wordt in de advertenties de aandacht gevestigd op de eveneens voortreffelijke eigenschap pen van de Royal Club pro- dukten als basis voor aller lei mixdranken. Een drankenpakket is zonder wijnen en buitenlands ge distilleerd niet compleet. En hoewel Wijnhandel Reuchlin B.V., die het con cern op dit gebied vertegen woordigt en als zodanig als een aparte eenheid in de markt optreedt, niet in het genoemde, grote geheel was opgenomen, zullen weinig slijters dit hebben opgemerkt, daar beide stands slechts door een betrekkelijk smal gangpad van elkaar gescheiden wa ren. Bovendien zijn de om vang en verscheidenheid van het Reuchlinassorti- ment dermate groot, dat een aparte presentatie hier van gerechtvaardigd was. Mede door het buitenlands gedistilleerd, de fraaie ge schenkverpakkingen en een aantal attractieve aanbie dingen waren de toeloop naar en de verkoop van de door Reuchlin gevoerde ar tikelen zodanig, dat de stand in de spitsuren nau welijks voldoende ruimte bood. Terugkijkend naar deze zevende Slijtervakbeurs mo gen we zeggen dat deze tweedaagse ontmoeting tus sen handel en detaillist-spe cialist tot beider tevreden heid is verlopen. De prijstrekking van de Bokbier-kanskaartenactie vond plaats na afloop van de beurs. De heren F. Steneker (links), hoofdre dacteur van het Slijtersvakblad en P. Steven, adjunt-directeur van de RAI (tweede van rechts), verrichtten de trekking. Tussen hen in, de heren A. van Son (links) en P. Riemslag van Heineken. Geheel rechts de heer J. F. B. Houthuys, eveneens van Heine ken. Van het gedistilleerdassor- timent noemen we verder nog speciaal Bokma Beeren- burg en de Hulstkamp-pro- dukten, die via gerichte ac ties in de interessesfeer van de bezoekers getrokken werden. Ook de bierafdeling was doorlopend goed bezet. Hier ging in het bijzonder de be langstelling uit naar Bok- bier, waarvoor een kans kaartenactie was uitge schreven. De deelnemers aan deze actie hebben zich, een prijs of niet, in geen geval de kans laten ontgaan dit exclusieve winterbier straks aan hun klanten te kunnen presenteren. Andere slijtersspecialiteiten in het bierassortiment wa ren de Engelse bieren Brew- master en Pale Ale van Whit- bread en het luxe Amstel Gold voor de kenners. De gedistilleerdhoek was op sommige ogenblikken nau welijks groot genoeg om alle gasten te ontvangen. Hier stond het Hoppe-assorti- ment en met name Vieux in het middelpunt van de be langstelling. Hierookdraaide de Hoppe-loterij, waaraan in principe door iedere slijter kon worden deelgenomen, omdat zij allen van tevoren een lot thuisgestuurd hadden gekregen. Deze actie kreeg een geweldig response en het aantal loten dat op de beurs werd ingeleverd, over trof alle prognoses.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 11