mam Een van de winnaars in de Hoppe-loterij, de heer R. van Garderen uit Zeist, krijgt zijn prijs overhandigd door Heineken medewerk ster mej. A. L. Kruseman. t ting tussen handel en de taillist in het bijzonder ge richt op de verkoop tegen het einde van het jaar, die met name in deze branche grote hoogten bereikt, voor al ook door de ruime keuze Linksboven: De gedistil- leerhoek Linksonder: De bierafde ling Rechtsboven: Het frisdran kengedeelte Rechtsonder: De presenta tie van Reuchlin Momentopname van de drukte in de gedistilleerd- hoek De bierafdeling was mees tentijds goed bezet Amsterdam, 15 en 16 sep tember. De nog steeds stijgende belangstelling voor de tweedaagse presentatie van alles wat er in de slijters branche actueel en te koop is, mondde via de bezoe- kerscijfers van 1972 (4532) en 1973 (4983) voor de jongste, zevende Nationale Slijtersvakbeurs uit in het nieuwe recordaantal van 5503 geïnteresseerde vak genoten. Dat het niet bij belangstelling alléén is ge bleven, bleek na het opma ken van de balans betref fende de behaalde beurs- omzet. Verscheidene deel nemers hadden goede tot zeer goede zaken gedaan. Als de beurs bij uitstek voor de man of vrouw uit het vak is deze tweedaagse ontmoe- uit geschenkartikelen en -verpakkingen. Heineken was op deze beurs vertegenwoordigd met een grote stand, waarin onder één dak de sectoren bier, binnenlands gedistilleerd en frisdranken elk over een apart en duidelijk van de andere afgescheiden ge deelte konden beschikken. Door deze indeling werd het de slijters bijzonder ge makkelijk gemaakt snel tot een gesprek te komen over die produkten, waarvoor zij in eerste instantie be langstelling hadden. 10

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 10