Metamorfose café Sinds de bouw is het interieur van het café ongewijzigd gebleven en dit on derdeel was dan ook al jaren dringend aan vernieuwing toe. Het gehele interieur is ingrijpend ver anderd. Allereerst omdat in de lijn van de Postiljon-formule het bedienings systeem een totaal andere opzet moest krijgen. Het van de andere bedrijven in Nulde en Deventer bekende zelfbedie ningsbuffet voor de kelner vond nu een plaats achter de vroegere buffetwand, in een deel van de keuken die daar voor de nodige aanpassingen onder ging- Het buffet en de counter zijn dus nu uit het café verdwenen. Daardoor ont stond meer ruimte in het café en werd een vergroting van het aantal zitplaat sen tot in totaal 184 mogelijk. Het hoge oplopende plafond werd om laag gebracht tot drie meter en afge werkt in brede teak-gekleurde delen. Daardoor konden de bovenlichten van de hoge glasvlakken vervallen. Het café is daardoor veel lager en in tiemer geworden. Door toepassing van bruin tapijt met het Postiljon motief, donkere met stof beklede wanden en banken en warme verlichting is getracht de sfeer te ver aangenamen. Om de grote ruimte van het café wat te breken, zijn lichte en geheel trans parante scheidingswandjes aange bracht, samengesteld als „sateh-stok- jes" uit houtblokjes en koperen ringen. Verplaatsing restaurant In de Postiljon bedrijven ligt het res taurant achter het café. Daarom moest hier het Pannekoekenhuisje wijken voor een geheel aangepast en vernieuwd restaurant. De open keuken van het Plattegrond van Postiljon Motel Utrecht-Bunnik. Postiljon Motel Utrecht-Bunnik, zoals het bedrijf nu officieel heet, is de ge moderniseerde en aan de Postiljon formule aangepaste voortzetting van het oude, vertrouwde Moto-Resto. Per dag ontvangt men gemiddeld ongeveer vijftienhonderd bezoekers. Het interieur van het café heeft een volledige meta morfose ondergaan. Pannekoekenhuisje werd omgebouwd en vergroot tot een volledige open grill keuken voor het restaurant, dat nu 70 zitplaatsen heeft. Dat de metamorfose in goede aarde is gevallen moge blijken uit de vele, en thousiaste reacties, die nog dagelijks binnenkomen. 25

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 25