Postiljon Motel Deventer fQLEQi ipra O ED3 £B> KB+n» CD3|CZX:-3( ooi MAG* É'JHE» Inlichtingen bij de gewestelijke verkoopkantoren LVJ SF OELKEUKEN Ten oosten van de IJsselbrug, bij de kruising van het gloednieuwe gedeelte van de E8 tussen Apeldoorn en Hengelo met de rijksweg Zutphen-Deventer bevindt zich het jongste Postiljon Motel. De ligging, aan een klein binnenwatertje, is zowel voor de stad Deventer als voor de regio bijzonder aantrekkelijk en gunstig. De zestien meter hoge R-mast met het opschrift MOTEL, vanaf de IJsselbrug al duidelijk zichtbaar, attendeert op een tijdige „herkenning" van de afslag, via welke het motel vanaf de E8 bereikbaar is. Het geheel nieuwgebouwde complex is in januari jongstleden in bedrijf genomen. De counter doet tevens dienst als bar. luifel geeft een duidelijke markering aan de receptie en bindt een aantal functies samen, waardoor de forse hal ruimte kleinere en plezierigere afme tingen heeft gekregen. Het café-restaurant, onderbroken door de visueel gesepareerde counter, heeft 266 zitplaatsen, waarvan 28 counter- krukken. De counter met de erachter gelegen bedieningsruimte en de keu ken vormen samen het centrale punt in het bedrijf. In de bedieningsgang is zowel de uitgifte van de dranken en maaltijden als de ontvangst van het leeg goed geprojecteerd, waardoor de loopafstanden voor het personeel tot een minimum beperkt zijn. Men zou dit een systeem van verkapte open keuken kunnen noemen. Daar de counter tevens dienst doet als bar is het interieur bewust sfeervol af gewerkt. Gezien de zeer goede bezet- Deventer. Het cafégedeelte met links de counter. menwerking elkaar promoten, wat een belangrijk onderdeel vormt in de orga nisatie. Het hoofdkantoor van de Postil jon Pleisterplaatsen is gevestigd in Hengelo. Toch heeft ieder bedrijf een eigen ge zicht; zo ook Deventer. Het nieuwe Postiljon Motel beschikt naast het café restaurant en het restaurant over za- lenaccommodatie en hotelkamers. Aan de voorzijde van het gebouw ligt een ruim en goed verlicht parkeerter rein dat plaats biedt aan ongeveer driehonderd auto's. De bestaande plan nen voor de bouw van een benzine- en servicestation zullen zeer binnenkort worden uitgevoerd. Entree en café De 318 vierkante meter grote entree hal, een van de specifieke Postiljon herkenningspunten, heeft een ruime opvangcapaciteit voor groepen en ge zelschappen. In de hal bevinden zich receptie, kiosk en kassa (cheque-out systeem), samen gebracht in één meubel, waarboven een laaghangende luifel is gemaakt die doorloopt in het café-restaurant en de aangrenzende vergaderzaal. De lage De Postiljon-chain, in ons land inmid dels een vertrouwd begrip geworden, beschikt behalve bij Deventer over ves tigingen bij Almelo, Arnhem, Bunnik, Enschede, Haren, Heerenveen en Nulde. De bedrijven hebben voor de bezoe kers een aantal gemeenschappelijke herkenningspunten, die onder andere merkbaar zijn bij indeling, interieur, be diening, menukaarten, afrekensysteem en dergelijke. Tevens weten de gasten dat de bedrijven door onderlinge sa-

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 22