Nijmegen. De kast bij slijterij Brans verwierf de eerste prijs in de categorie etalages. de leerlingen een excursie door het bedrijf gemaakt hadden. De eerste prijs in de cate gorie werd gewonnen door de makers van de kast bij slijterij Brans aan de Kra- yenhofflaan. In de categorie displays werd de eerste prijs gewonnen door de leerlin gen, die de uitstalling bij Vroom Dreesmann aan de Grote Markt gebouwd had den. Den Haag. Voor twee scho len in de Hofstad, de Chris telijke Detailhandelsschool en de School voor de Detail handel, was het de eerste maal dat werd deelgenomen aan een etalagewedstrijd. In de eerste helft van febru ari bouwden de leerlingen van beide scholen in totaal 21 etalages met als thema Carnaval en Heineken bier. De uitslag van de beoorde ling telde mee voor het rap port, zodat de leerlingen hun uiterste best gedaan hadden er iets moois van te maken. Dat dit is gelukt bleek mede uit de reacties van de winkeliers, die allen tevre den waren over het door de leerlingen geleverde werk. Velen zegden direct mede denen was dit echter niet mogelijk. De jurering, door drie lera ren van de school en twee Heineken vertegenwoordi gers, vond plaats op 18 fe bruari. De jury kwam tot uit spraken als excellent werk, zeer hoge kwaliteit vooral ten aanzien van de papier- maché poppen en de totale compositie, grandioze resul taten. De afsluiting van deze acti viteit vond plaats op de school. In een bijzonder ge zellige bijeenkomst met de betrokken leerlingen en een vijftal leraren, onder wie de directeur en de adjunct-di recteur, reikte groothandel vertegenwoordiger R. Dob- ben de prijzen uit. Nijmegen. In het kader van de etalagewedstrijd, die door de Katholieke Detailhandels school in de Keizer Karei- stad was uitgeschreven, wer den door de leerlingen in de periode van 14 tot 27 februa ri jl. 34 etalages en 5 dis plays gemaakt. Ook voor de ze school was het niet de eerste maal dat in samen werking met Heineken een aantal etalages en uitstallin gen in het teken van Carna val en bier gezet werd. Een jury, bestaande uit twee leerkrachten en twee verte genwoordigers van Heineken beoordeelde op 19 februari de werkstukken, die over het Den Haag. Etalage nummer één van de School voor de Detailhandel. algemeen op een behoorlijk niveau bleken te staan. De prijsuitreiking vond op 18 maart plaats in de ontvangst ruimte van onze brouwerij in Den Bosch, nadat eerst Den Haag. De winnende etalage van de Chr. Detailhandelsschool Den Haag. 19

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 19