FEEST MET PEPSI IH DECEMBER Pepsi, de grote internationale cola! In de decembermaand bereikt de verkoop van de betere produkten in het algemeen een hoogtepunt. De laatste maand van het jaar is dan ook een echte Pepsi-maand. Met vertrouwen koopt de huisvrouw dit grote interna tionale colamerk. Van het grotere aandeel, dat de coladrank in december relatief van de totale frisdrankenomzet heeft, profiteert u als u Pepsi goed pousseert. Daarbij zal Vrumona u weer volop behulpzaam zijn. Feestdrank Pepsi is gewoon een echte feestdrank. Met universele gebruiksmogelijkhe den. Steeds meer mensen pakken Pepsi, de frisdrank met zijn inter nationale karakter. Voor uw zakelijk beleid betekent het kort gezegd, dat onbekende coladranken tegen het qua omzet op kop liggende merkartikel Pepsi geen enkele kans maken. Geweldige aanpak Mede door een groots opgezette re clame-ondersteuning werd bereikt, dat de consument vooral ook de jongeren de grote voordelen van Pepsi leerden kennen. De populariteit is zienderogen gestegen door acties, televisie-reclame, dagbladreclame zo wel nationaal als regionaal, de pre sentatie in de nieuwe SV-1000, waar in ook de bekende merken SiSi en Royal Club, voor respectievelijk vruchtenlimonades en tonic van al lure, worden verkocht, de pakkende uitvoering van de etiketten op de fles zonder klachten, alsmede door doel matig winkelmateriaal. Er komt geen eind aan Weer een actie! Wat het winkelmateriaal betreft is het in december weer feest bij Pepsi. Bij de colamaand bij uitstek hoort een feestelijk gezicht, maar er ge beurt meer, want er is een interes sante actie voor de consument, name lijk een literfles Pepsi-Cola voor 79 cent in plaats van 89 cent, aan ver bonden. De winkelier krijgt de be schikking over een display met bij behorende grote opblaasbare kerst man, die men mag behouden. Tevens een kleurige kaart met het opschrift „Prettige feestdagen". Zo laat Pepsi de komende weken eens te meer een verkoopkrachtig gezicht zien aan de consument, die dit grote internatio nale colamerk natuurlijk weer gretig meepakt! grote, opblaasbare kerstman en kleurige kaar;

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 9