De troubadour onder de Rosé-wijnen iP'-UKI Rosé is een wijn die zich bij de Ne derlandse consument in een grote en nog steeds toenemende belangstelling mag verheugen. Zeer bekend is de Rosé d'Anjou, die zich door zijn eenvoud en frisheid bij velerlei gelegenheden prettig laat drinken. Het is een wijn die geen kennis van zaken verlangt en ook de onervaren wijndrinker op aangename wijze weet te verrassen. Het succes van de Rosé d'Anjou heeft mede bijgedragen tot de snel groeiende belangstelling voor andere types Rosé, zoals de Rosé de Pro vence en de Portugese Rosé. Trovador Rosé nu is zo'n uit Portu gal afkomstige Rosé, op fles gebracht door de Sociedade Dos Vinhos Borges Irmao te Vila Nova de Gaia. De firma Borges Irmao is een reeds bijna 100 jaar bestaand wijn huis en mag gerekend worden tot de oudste en meest gerenommeerde wijn huizen van Portugal. Naast Rosé exporteert Borges Irmao grote hoeveelheden voortreffe lijke Portwijn en Brandies. Trovador Rosé is een parelende, licht mousserende Rosé-wijn, afkomstig uit Vila Real. Dit is een zeer gunstig ge legen district van Portugal, waar droge berglucht, lichte regenval en losse droge grond de voor de Rosé benodigde druiven maken tot de beste die men kan verkrijgen. Door de Europese wijnhandel wordt gevochten om deze druif. Trovador Rosé wordt uitsluitend van deze druiven gemaakt. Daarom is Trovador Rosé inderdaad „de aristo craat" van 's werelds Rosé-wijnen. Naast de meer dan voortreffelijke kwaliteit van de Trovador Rosé, is bijzonder veel aandacht besteed aan de uitmonstering ervan. Het zeer fraaie karafje met oor is hier het overduidelijk bewijs van. Trovador Rosé wordt in Nederland geïmporteerd door: Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V., Schiedam en in de handel gebracht in 7i, !4 en 14 flessen. Verpakking in dozen van 12/1, 24/2 en 48/4 flessen. Prijzen voor de groothandel: per 7i fles 4,25 per V2 fles 2,48 per lA fles 1,65 exclusief B.T.W. 8

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 8