In memoriam Jan G. Timmer r J IN DIT NUMMER: 19 19 20 22 23 24 24 25 26 27 28 Met groot leedwezen geven wij ken nis van het overlijden van de heer J. G. Timmer, voorzitter van de redactiecommissie van Tap en Schap. De heer Timmer bekleedde bij het Heineken concern de functie van hoofd van de afdeling externe com merciële contacten. Hij trad op 1 september 1946 in dienst bij de toenmalige Van Vollen- hoven's Bierbrouwerij N.V., thans volledig geïntegreerd in het Heineken concern. Per 1 juni 1949 werd hij hoofd reclame. In 1962 hoofd commerciële dienst van de brouwerij te Amster dam. Zijn laatste functie aanvaardde hij in 1969. De heer Timmer heeft in zijn totale Heineken loopbaan in niet geringe mate bijgedragen tot het uitbouwen van naam en faam van onderneming en produkt. Binnen en buiten de onderneming maakte hij zich vele vrienden bij wie hij, behalve door zijn algemeen ge waardeerde persoonlijkheid, in her innering zal blijven door zijn zeer bijzondere humor, waarmee hij steeds kleur wist te geven aan het leven van zijn omgeving. Wij zullen hem om zijn persoon, zijn humor en zijn capaciteiten zeer mis sen. Moge hij rusten in vrede. In memoriam J. G. Timmer2 Brouwerij Den Bosch blijft bouwen3 Vakbladreclame: Heineken voor de nuchtere zakenman4 Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V. 6 De troubadour onder de Rosé-wijnen 8 Feest met Pepsi in december9 De fles zonder klachten van Vrumona 10 Beurzen11 Jumping Amsterdam14 Onder nieuw dak16 Bij de voorpagina Met als thema feestelijkwerd deze fraaie foto gebruikt voor het winkelreclamemateriaal voor de maand december. Okura, eerste Japanse hotel in het buitenland Engelse weken bij V D Bowling Knijn: grootste in de Benelux Fruto-equipe gekwalificeerd voor Olympische Spelen Riche-National: zestig jaar Heineken bier Heeremans: kwart miljoen kratten in één jaar IFA-groothandel organiseerde displaywedstrijd Historisch monument wordt herenkroeg Detapak '71 Bier voor B en W Voortgaande Amstelvernieuwing Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken Nederland N.V., afdeling Commercial Relations. Redactie/adres: W. J. Bruggeman, Postbus 4065, Amsterdam. 2

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 2