HEEREMANS IN HEIN EKEN BIER: kwart miljoen kratten 1970-1971 IFA-groothandel organiseerde displaywedstrijd In samenwerking met Heineken werd door de N.V. v/h Firma B. de Rooij Zonen, groothandel in levensmiddelen een displaywedstrijd gehouden onder de bij de IFA-orga- nisatie aangesloten winkeliers. Vijfentwintig zelfbedienings- bedrijven namen in de periode van 20 september tot en met 1 oktober hieraan deel. Als winnaar kwam de heer P. A. M. Groffen van de IFA-supermarkt aan de West- landseweg in Maassluis uit de bus. De prijsuitreiking vond plaats op 14 oktober. Op de foto overhandigt de heer B. de Rooij (rechts), direc teur van de organiserende groothandel, de winnaar een wekkerradio. De heer Groffen behaalde de hoogste eer met een echte „pak mee" Heineken uitstalling, waarvan op de achtergrond nog een gedeelte zichtbaar is. Haarlem. De laatste van de 250.000 kratten Heineken, die Heeremans N.V. in het afgelopen boekjaar om zette, werd op 16 september met enig feestelijk vertoon bij het magazijn van deze SRV-grossier afgeleverd. In aan wezigheid van het bijna voltallige per soneel namen de beide directeuren, de heren P. en E. Heeremans, de kwartmiljoenste krat in ontvangst. De zending, die werd begeleid door de heren G.F. van Dijken en J. Smit van Heineken, bestond verder uit een in oud-Hollandse letters uitgevoerde oor konde en een in een grote bierpul feestelijk opgemaakt boeket bloemen. Bij de overhandiging van de oorkonde sprak de heer Van Dijken woorden van waardering namens Heineken voor de goede sfeer en samenwerking, waarin dit resultaat werd bereikt. De De heer P. Heeremans (geheel rechts) met de oorkonde, hem door de heer Van Dijken (vierde van links) overhandigd. De heer E. Heeremans (tweede van links) en de heer Smit kijken, samen met enkele personeelsleden, belangstellend toe. heer P. Heeremans dankte daarop namens het bedrijf voor de aandacht die aan deze mijlpaal was besteed en voor de wijze waarop. De N.V. Heeremans heeft in de be trekkelijk korte tijd (21 jaar) van zijn bestaan een opmerkelijke groei door gemaakt. Eind 1960 werd begonnen met de verkoop van Heineken bier, waarna via steeds stijgende omzetten in elf jaar het reeds vermelde hoogte punt werd bereikt. 24

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 24