FRUTO-EQUIPE gekwalificeerd voor Olympische Spelen wopdekdwJo,,, diepvries [J Op de Olympische Spelen van 1972 in München zal Ne derland óók vertegenwoordigd zijn door een „equipe" die is ingeschreven door Fruto-Nederland. Dat is een organi satie die zich niet bezighoudt met de begeleiding van natio nale sportfiguren, maar met het dagelijks gebeuren bij de groenteman. De overeenkomst tussen de afvaardiging van atleten naar München en winkeliers uit de groentenbranche naar de Olympische Spelen is, dat beide groepen zich door het leveren van een topprestatie hebben gekwalificeerd. Want gedurende acht maanden kunnen Fruto-ondernemers deelnemen aan verschillende verkoopwedstrijden. Deze worden georganiseerd in samenwerking met Fruitimco (ei gen importafdeling van Fruto-Nederland) en de volgende fabrikanten van merkartikelen: Heineken - Vrumona - Van Olffen - Douwe Egberts - Iglo - Duyvis - Flero en Unox. Iedere maand hebben de wedstrijden een ander verkoop thema. Per periode worden zes namen van winkeliers, die een topprestatie geleverd hebben, door een notaris vastge legd. Op bijgaande foto's ziet u de eerste zes gelukkige prijswin naars, die reeds nu zeker zijn van een geheel verzorgde vijfdaagse reis naar het Olympisch gebeuren. Het woord „gelukkig" heeft in dit geval wel een extra betekenis. De toegangskaarten voor de Spelen zijn namelijk reeds goed deels uitverkocht, zodat de 48 leden van de Fruto-equipe straks met recht als „uitverkorenen" van de uitzwaaiers op Schiphol afscheid kunnen nemen. Op 10 november vond in Den Haag ten kantore van notaris C. H. S. Ascherman de trekking plaats van de eerste zes prijswinnende kaarten. De heer E. C. van Hooven, directeur Fruto-Nederland, trekt hier een van de Olympiadekaarten. Links de heer J. A. Vleghert, hoofd verkoopbevorde ring Heineken, rechts de heer W. J. Fritz, hoofd commerciële begeleiding Fruto-Nederland. In Den Haag was het de heer A. H. C. van Vliet, die hier zijn certificaat uit handen van de heer Van Hoven ontvangt. Mevrouw Van Vliet deelde in de vreugde van haar man. Rechts de heer W. 1_. van Leeuwen, bedrijfs leider van Fruto-HAFIC. De heer A. Prijs (midden) schonk zijn prijs aan de heer J. H. H. Jansen (links), die vroeger als secretaris van de vereniging van groente- en fruit handelaren in Apeldoorn zich bijzonder voor zijn collega's heeft inge spannen. Tweede van rechts de heer H. Koster, directeur Fruto-Twello. W\JjPSEMAAKT Een van de Olympiadeprijzen ging naar Doetinchem, waar de heer B. W. Ebbers de gelukkige winnaar was. Zijn vrouw en dochter waren, mèt de heer H W. Gesink, bedrijfsleider Fruto De Graafschap, getuige van de overhandiging van het „Olympische" certificaat. 22

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 22