uit te breiden. Er komen dan aan de voorzijde, achter de grote glaspartij en, twee ruimten bij, terwijl verder in het restaurantgedeelte nog een disco bar zal worden geplaatst. Het Bowlingcentrum, met zijn twee entwintig banen het grootste in de Benelux en een van de grootste in West-Europa, heeft een totale opper vlakte van 2500 m\ Er is plaats voor vierhonderd bezoekers, waarvan hon derd in het restaurant. Het complex ligt op de tweede verdieping, boven de Scheldegarage, eveneens een Knijn N.V. Daar waar zich voorheen de plaatwerkerij/spuiterij bevond, rollen nu de bowlingballen over de brede banen, aan het einde waarvan de Brunswick A2-machines feilloos hun kegelopzetwerk doen. Het idee voor de inrichting van een dergelijk centrum ontstond tijdens een gesprek met een van de commer ciële functionarissen van Heineken. Daarna was het alles bouw wat de klok sloeg: de uitvoering door Knijn Bouwbedrijf Amsterdam N.V., de bouwbegeleiding door het Heineken bouwbureau, dat tevens adviezen gaf ten aanzien van de inrichting van de keuken. De directie van het Bowlingcentrum wordt gevoerd door twee van de vier broers, de heren P. J. A. M. en A. G. P. M. Knijn. Aan het hoofd van de garagebedrijven in Amster dam en Weesp staan de twee andere broers, de heren A. A. M. en L. J. M. Knijn. De vier gebroeders worden in het zakendoen gesteund door hun vader, de heer J. J. Knijn, de stichter van het bedrijf. In dat zakendoen wensen wij de Knijn N.V.'s en in het bijzonder dit mooie bowlingcentrum nog vele „strikes" toe. Boven en rechts: gezellige, ovale bar Onder: Waar eens de plaatwerkerij/ spuiterij was, rollen nu de bowling ballen over de brede banen. 21

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 21