Horecavakbeurs Brabant SRV" CDlV Najaarsbeurzen «W /RUMon mmm 'i stelpend, dat wij somtijds niet of nauwelijks al deze Hei- neken liefhebbers konden herbergen. Opvallend bij deze gelegenheid was dat voor de meeste vrouwelijke bezoekers het bier drinken de gewoonste zaak ter wereld blijkt te zijn. Op de (8ste) Horecavakbeurs Brabant, die van 11 tot 15 oktober in de Stadssporthal van Tilburg werd gehouden, gaf Vrumona voor de derde maal acte de presence. In de voor deze beurs ruime stand werden de relaties uit de groothandels- en horecasector ontvangen, waarbij vooral aandacht werd gevraagd voor het assortiment in kleine verpakking (B3-serie en de bitters). De deelneming aan deze vakbeurs, die jaarlijks vele duizenden bezoekers trekt, stemde voor wat onze frisdranken betreft, zeker tot tevre denheid. Kijkje in de Vrumona stand op de Horecavakbeurs in Tilburg. voor de biermerken Heineken en Amstel alsook voor het Vrumona-pakket, terwijl „om de hoek" het Van Olffen- assortiment was uitgestald. Gedurende deze twee dagen kwamen, nu eens anders dan langs de normale weg, vele, wederzijds nuttige contacten met de melkdetailhandel tot stand. Op 27 oktober in de Oosthal van het RAI-gebouw te Am sterdam waren wij eveneens onder het SRV-beursdak, zij het niet onder één concerndak. De organisatie vereiste hier een andere indeling, zodat met een aparte stand voor res pectievelijk de biermerken, de frisdranken en de Van Olffen-produkten werd opgetreden. De stands bevonden zich echter zo dicht bij elkaar, dat men letterlijk van het ene produkt naar het andere kon overstappen. Ook hier kon in de zakelijke sfeer van een zeer geanimeerde beurs gesproken worden. Onder het SRV-beursdak in Amsterdam. bingospel (hier biergo geheten), of om uit de beschikbare reclameartikelen iets van hun gading te zoeken. Alleen aan bierglazen werden er al bijna 25.000 stuks verkocht, terwijl ook de andere artikelen ruime aftrek vonden. In de avonduren was de drukte in en om onze stand zo over- Ook dit jaar weer organiseerde de SRV in samenwerking met enkele van zijn aangesloten groothandelsbedrijven, twee landelijke najaarsbeurzen (Arnhem en Amsterdam). Met de bundeling van plaatselijke en regionale beurzen werd, zoals wellicht bekend is, door de SR V-organisatie vorig jaar reeds een begin gemaakt. In het Arnhemse Musis Sacrum was ons concern op 12 en 13 oktober vertegenwoordigd met een ruim 100 m2 grote eilandstand. Het grootste gedeelte hiervan was ingeruimd SRV-Najaarsbeurs, Arnhem. i 13

Heineken - Tap en Schap | 1971 | | pagina 13