't- beurzen-merkartikel-kwaliteit-goodwill-beurzen-merkartikel-kwalitei. een koel glas Heineken weet te waar deren bleek uit de bieromzet, die in vijf dagen 60 hl bedroeg! ZEEUWSE JAARBEURS Door onvoldoende publiciteit vooraf heeft de vierde Zeeuwse jaarbeurs, die van 13 tot en met 28 april in Middelburg werd gehouden, minder bezoekers getrokken dan verwacht was. Een andere oorzaak was wellicht de eenvoudige accommodatie, onver warmde constructiehallen, terwijl ver der de kwaliteit van de inzendingen over het algemeen nog wel wat te wensen over liet. De Heineken stand vormde daarop een goede uitzonde ring, waarvoor wij menig compliment ontvingen, het eerst van de burge meester van Middelburg, die tijdens de rondgang na de officiële opening een bezoek aan onze stand bracht. EXPO '70 DORDT Op deze, niet in de aanhef genoemde, regionale beurs gaf Heineken acte de présence in de grote consumptietent. Deze werd geëxploiteerd door twee van onze Dordtse afnemers, de heren W. Huebert van de Merwestad en J. van Kaam van de Crimpert Salm. De beurs met een oppervlakte van 4.000 m2 en een aantal van ongeveer 40.000 bezoekers in acht dagen (10 tot 18 april), was aanmerkelijk groter dan vorig jaar. In de consumptietent, die met reclame rijkelijk was versierd, werd elke avond een amusementsprogramma gebracht, onder andere een quiz, geleid door de bekende commentator bij de N.C.R.V.-Zeskamp, Dick Passchier. In de beursweek vond op 1 6 april ook de beoordeling plaats van een aantal displays en etalages, door leer lingen van de Dordtse Detailhandels school gemaakt. De jury, die door de Heineken T-Ford werd vervoerd, passeerde de Expo '70, waar even gestopt werd voor een foto. HUISHOUDBEURS In alle opzichten een topper, deze 25e Huishoudbeurs (RAI - Amster- 12. Er werd ook heel wat bier omgezet. 13. De quiz werd geleid door de bekende tv- commentator (Zeskamp), Dick Passchier. 14. De consumptie- en amusementstent was 's avonds tot de laatste plaats bezet. 15. Het zitgedeelte. Een moment van de grote drukte. 11 11. In de week van de Expo Dordt '70 vond ook de beoordeling plaats van etalages en displays, gemaakt door leerlingen van de Ge meentelijke school voor de Detailhandel. De jury bestond uit v.l.n.r. de heren drs. R. Kieft, directeur, J. Nuyens, leraar etaleren, beiden van genoemde school, Th. G. K. van de Pol, winkelvertegenwoordiger, W. J. Hoeben, groot handelvertegenwoordiger en H. J. M. Duijnstee, districtsleider, allen van Heineken.

Het meest getapt | 1970 | | pagina 8