CAMPING KREEG NIEUW CO-OP COMPLEX RESTAURANT EN WINKEL Heineken hielp in Hoek van Holland ..sysP*»®' Hoek van Holland heeft een van de drukst bezochte stranden. Zo brengt Heineken anent Van der Hoeven 's zomers het bier naar de verschillende strandexploitaties. -- Vrolijk wapperende vlaggen bij de opening van het nieuwe, 400 m2 grote complex. Achter het restaurant is rechts op de foto nog een gedeelte van de winkel te zien. Van alle badplaatsen en strandcentra langs onze lange Noordzeekust is Hoek van Holland waarschijnlijk een van de minst bekende. Wat de ge middelde Nederlander van deze plaats wellicht wél weet is dat hier de Harwich-boot aankomt en vertrekt. En ook dat de twee pieren de invals poort en toegangsweg vormen tot de Rotterdamse haven, inclusief het Bot- lekgebied en Europoort. Niettemin, Hoek van Holland is een belangrijke badplaats. In het hoog seizoen ziet deze plaats (die deel uitmaakt van de gemeente Rotterdam) haar inwonertal verdubbeld! Met maar liefst zo'n zevenduizend gasten, die hun tenten letterlijk of figuurlijk opslaan binnen de hekken van de grote camping, in hotels en pensions of in het grote dorp van vakantie huisjes, dat met zijn witte zee van duizend daken dicht achter de duinen ligt weggedoken. In dat aantal gasten zijn nog niet eens begrepen de dui zenden dagrecreanten, die op mooie dagen het brede strand bevolken, van de noorderpier tot aan 's-Gravenzande. Rechts achter de royale ingang ligt het nieuwe restaurant annex winkel. Het witte gebouwtje is de vroegere, houten kampwinkel. 22

Het meest getapt | 1970 | | pagina 22