Heineken Heineken fflMÏU'ki'Il Htineki 'Pet meest gvj Boven: Een gedeelte van de rollenbanen, die tussen enkele van de stellingen staan opgesteld. Midden: Overzicht van het magazijn. Met deze 12 vrachtwagens bedient Holtmans-Leeflang N.V. zijn klanten in het rayon Groot-Rotterdam, waarin onder meer Schiedam, Vlaardingen en Maassluis begrepen zijn. MODERNE METHODEN Met ingang van dit jaar is de telefo nische verkoop, waarmee in het vorige pand reeds een begin was gemaakt, definitief ingevoerd. Men beschikt over twee vrouwelijke verkooptelefo nisten, evenals bij de Verenigde Drankenhandel (V.D.H.) in Amster dam, waaraan enige tijd geleden een oriënterend bezoek werd gebracht (zie over dit onderwerp ook het oktober nummer 1969). Ook op boekhoudkundig gebied past de N.V. moderne methoden toe. Zo maakt men onder meer gebruik van geprogrammeerde faktureermachines. Verder heeft men met medewerking van de klanten de wijze van bestellen kunnen vereenvoudigen. Daarvoor zijn Onder: Met behulp van een geluidsinstallatie worden de artikelen en hoeveelheden afgeroepen. Het beladen van de vrachtwagens gebeurt nu in de helft van de tijd, die voorheen nodig was. bestelformulieren gemaakt waarop een groot aantal artikelen (ongeveer 200) in een vaste volgorde gecodeerd vermeld staan. De klanten geven hun orders in de volgorde van het formu lier op en het noteren van de tele fonische bestellingen is nu zo eenvoudig, dat dit desgewenst ook door niet-geroutineerde krachten, bij voorbeeld part-timers, gedaan kan worden. Voor bestellingen na bezette tijd, onder andere uit de horecasector, is een antwoordapparaat in gebruik, zo dat ook 's avonds en in het week einde bestellingen kunnen worden opgegeven. Tot slot herhalen wij gaarne de uit nodiging van de heren Holtmans en Leeflang aan geïnteresseerden, die voor een kijkje in het nieuwe bedrijf van harte welkom zijn (010-371200). 20

Het meest getapt | 1970 | | pagina 20