LANDELIJKE VÉGÉ-HEINEKEN ACTIE WINKELIERS VOORGELICHT DOOR KWARTET MERKARTIKELFABRIKANTEN NKABE Geslaagde proef van Enkabé, Utrecht e.o. In de maand maart organiseerde de VéGé in samenwerking met Heine- ken's Brouwerijen Nederland N.V. een landelijke verkoop-presentatie actie. Door deze actie heeft men ten opzichte van verleden jaar een omzet stijging van 74,2 gerealiseerd. De hoofdprijs van 1.000,werd gewonnen door VéGé supermarkt M. Berkelmans, Raadhuisplein 28 te Rijen. De prijswinnaar is afnemer van Alb. Jelgersma te Breda, die blijkens dit resultaat de actie vakkun dig heeft begeleid. Op dinsdag 21 april vond de prijsuitreiking plaats. Op de foto overhandigt de heer E. Vledder, districtsleider van Heineken (links), de duizend gulden aan de heer en mevrouw Berkelmans. Verder v.l.n.r.: de heer G. H. M. Mulders, winkelvertegenwoordiger Heineken, de heer M. Berkelmans, de heer S. van Hoorn, hoofdkantoor VéGé, mevrouw Berkelmans, de heer J. M. G. van Gils, groothandelvertegen woordiger Heineken en de heer A. C. van Gooi van Alb. Jelgersma. 1. Vóór het podium waren de pro- dukten van de deelnemende merk artikelfabrikanten (op de foto links Vrumona en rechts Van Olffen) op aantrekkelijke wijze uitgestald. 1 Werkelijk een opfrisser! Een prettige por tussen je ribben! Zo'n injectie heb je van tijd tot tijd nodig!" Zie daar enkele reacties, die wij optekenden na afloop van de avond, die op 14 april jl. in de grote zaal van hotel Noord-Brabant in Utrecht werd gehouden. Een avond, waarop door vier be kende merkartikelfabrikanten voorlichting werd gegeven aan de leden van Enkabé, afdeling Utrecht en omstreken. Deze bijeenkomst, belegd door genoemde afdeling, was na een eerste contact met Unox, waarop Heineken snel in haakte en Vrumona en Van Olffen spoedig volgden, in korte tijd totstandgekomen. Men beoogde bij Enkabé de leden voorlichting te geven over enkele bekende merkartikelen en de mogelijkheden daarvan te tonen met het doel de verkoop bij die leden te bevorderen en tevens nu eens anders dan anders contact te leggen tussen winkelier en fabrikant. In die opzet is deze afdeling van Enkabé, in de wandeling U O geheten, volledig geslaagd. De belangstelling voor deze voorlichtingsavond was bijzon der groot. Tientallen winkeliers, veelal vergezeld van een verheugend aantal jeugdige personeelsleden, had aan de uitnodiging gehoor gegeven, zodat de zaal met ruim honderd belangstellenden goed gevuld was. De avond werd geopend door de voorzitter van de Utrechtse afdeling van Enkabé, de heer C. J. Versteeg, die met enkele woorden de verschillende sprekers aankondigde. De produkten van Heineken, Vrumona, Van Olffen en Unox waren, vóór het podium, op aantrekkelijke wijze uit gestald, waardoor er al direct een goed visueel contact gelegd werd. Blikbier was het onderwerp, waarvoor de heer G. Abbink, groothandelvertegenwoordiger van Heineken, als eerste de aandacht vroeg. De nog steeds stijgende welvaart en daar mee verband houdend de toenemende vraag van de consu ment naar goede en „gemakkelijke" artikelen, die vakantie

Het meest getapt | 1970 | | pagina 16