FINALE NATIONALE BIERTAP WEDSTRIJDEN Mooie successen voor onze afnemers Het landskampioenschap bij de teams was voor de heer en mevrouw Jong- Hoffer van de „Alexander Bar" in Hoorn. Mevrouw Hansen-Dits van café Hansen in Ouddorp, voor de eerste maal uit komend in de finale, legde beslag op de tweede plaats bij de eenmanszaken. De eindstrijd om het Nederlands Kampioen schap biertappen 1969, woensdag 7 januari in de Noordhal van het RAI-complex te Amsterdam gehouden, is opnieuw een demonstratie geweest van het vakmanschap van degenen, die in onze vaderlandse horecawereld voor het tappen of schenken van een perfect glas bier verantwoordelijk zijn. Toen na een dag van sportieve strijd met als gebruikelijk een zeer spannend slot de balans was opgemaakt, bleek dat de Heine- ken en Amstel afnemers onder de deel nemers bijzonder mooie resultaten hadden geboekt. Dat waren bij de eenmanszaken de tweede, derde en vierde plaats en bij de teams zelfs het landskampioenschap en verder de tweede, vierde en vijfde prijs. In de categorie eenmanszaken legde mevr. F. Hansen-Dits van café Hansen, Ouddorp (Heineken) met slechts één punt minder dan de kampioen beslag op een schitterende tweede plaats. Een prestatie, die des te meer glans kreeg omdat zij voor de eerste keer in de landelijke finale uitkwam. Zij werd, weer met één punt verschil, op de hielen gezeten door mejuffrouw C. J. M. Simons van ,,De Dreef" in Heijthuijsen (Amstel), die de derde plaats voor zich opeiste. Een verdienstelijke vierde plaats was weggelegd voor de heer B. J. Reinerie van café-restaurant ,,De Halle" in Axel (Heineken). Lest best gold bij de teams voor de laatste deelnemers (no. 35) in deze categorie, de heer en mevrouw Jong-Hoffer van de Alexander Bar" in Hoorn (Amstel), die aan hun eerste prijs de gouden glans van het landskampioenschap verbonden zagen. De heren G. Ronckers en J. Roza van ,,De Paerssjtal" in Roermond (Amstel) volgden, met slechts twee punten verschil, de lands kampioenen op de voet. De vierde plaats in deze categorie werd bezet door de heren H. Westdijk en J. Minnen van de „Sans Souci Bar" in Arnhem (Heineken), waarna de heren A. Sebregts en A. Groen van bodega ..Bristol" uit Breda (Heineken) als laatsten het erepodium beklommen. Onze hartelijke gelukwensen gaan naar al deze zo succesvolle deelnemers, evenals naar diegenen van onze afnemers die een eer volle vermelding ontvingen. (Van de winnaars van de vierde prijs, de heren West- dijk en Minnen ,,Sans Souci Bar", Arnhem, is door omstandigheden helaas geen foto beschikbaar) In een nek-aan-nek race met mevrouw Hansen kwam mejuffrouw Simons van ,,De Dreef' 'in Heijthuijsen met één punt verschil op de derde plaats bij de eenmanszaken. Bij de teams bereikten de heren Ron ckers en Roza van ,,De Paerssjtal" in Roermond een mooie tweede plaats. Bij de teams eindigden de heren Se bregts en Groen van bodega „Bristol" uit Breda op de vijfde plaats. jftk. De vierde prijs bij de „solisten" werd behaald door de heer Reinerie van „De Halle" in Axel.

Het meest getapt | 1969 | | pagina 20