4000 KM ACHTER MINI-WIELEN tijdsbesteding tijdens de vakantie op de camping. Een bijdrage waarvoor niet alleen de deelnemer dankbaar is maar ook de kampleiding. Bovendien bieden de mini-races zoals deze door ons worden gesponsored een goede gelegenheid om grote groe pen kennis te laten maken met ons produkt in een positieve en vooral gezellige sfeer. In het teken van Heineken Een hele dag staat de camping waar een race wordt gehouden in het teken van Heineken. De. kantine als ont moetingsplaats op de camping is een waar activiteitscentrum en de kampleiding is voor een dag ontheven van haar sociale taak ,,de gasten bezig houden". de voortreffelijke leiding van de heer P. A. Spijkerman van Publicom, die daarvoor na afloop een donderend applaus in ontvangst mocht nemen. Na de prijsuitreiking begaven deel nemers en toeschouwers zich naar de nabijgelegen ontvangstruimte, waar een reusachtig koud buffet stond opgesteld. In alle opzichten voldaan keerden de gasten in de loop van de avond naar hun haardsteden terug. Uit de vele, spontane reacties, zowel tijdens de wedstrijden in de campings als tijdens de finale in Amsterdam bleek, dat Heineken met de introductie van de mini-racing in de recreatie-sector midden in de roos heeft geschoten. Zo zeer zelfs, dat van alle kanten de verzoeken binnenkwamen dit unieke camping-evenement ook volgend jaar weer te organiseren. Vijfduizend coureurs, dertigduizend toeschouwers, zesenveertig wedstrij den. Het zijn enkele cijfers die be trekking hebben op de Heineken camping mini-race kampioenschappen, die op 24 juni jl. in Rockanje startten en waarvan de grandioze finale werd gehouden op 21 september jl. in de kantine van de Heineken brouwerij te Amsterdam. Sport Mini-racing blijkt nu na de ervaringen door ons opgedaan niet alleen een spel te zijn, maar meer nog een sport. Het heeft alle risico's van de auto sport maar gelukkig met minder desastreuze gevolgen. Wagens slippen, schieten uit de baan en krijgen panne. De coureur moet niet alleen over grote rijvaardigheid beschikken maar hij moet zich vooral ook tot het uiterste kunnen concen treren. Zelfs de geringste afleiding kan hem de race kosten. De snelheden mogen er dan ook wezen. Een normale auto moet om dezelfde prestatie te kunnen leveren een snelheid rijden van 275-300 km per uur. Zinvolle vrijetijdsbesteding Wat is nu de effectieve waarde van deze mini-race kampioenschappen. Voorop willen wij stellen dat het een reële bijdrage is tot zinvolle vrije-

Het meest getapt | 1968 | | pagina 6