Groeiende belangstelling HEINEKEN OP DE HUISHOUDBEURS Horesca-beurs Zuidlaren De achtste Horesca-vakbeurs, die van 12 tot en met 15 februari in Zuid laren is gehouden, heeft over belang stelling niet te klagen gehad. Bijna dertigduizend bezoekers, tweemaal zo veel als het vorige jaar, zorgden ervoor dat de standhouders niet onte vreden waren. Heineken was ook dit jaar weer op de Horesca aanwezig met een grote stand, waarin wij vele relaties moch ten verwelkomen. Oude banden wer den verstevigd, nieuwe contacten ge legd en terugziende op deze vier dagen mogen wij met tevredenheid vaststellen, dat er een gunstige wissel werking is geweest tussen de Heine ken vertegenwoordigers, die als gast heer optraden, en onze afnemers uit de noordelijke provincies. Op de 23e Internationale Huishoudbeurs Idee, die van 19 t/m 28 april in de RAI wordt gehouden, is ook Heineken weer present. Evenals het vorige jaar, is daar een Heineken Hof verrezen, een rustpunt voor de vermoeide bezoeksters, die in een prettige omgeving wat op hun verhaal kunnen komen. Terwijl ze dit doen, krijgen ze onder het genot van een goed gekoeld glaasje Heineken wat wetenswaardige informatie te horen over de temperatuur van het bier, over de glasbehandeling en over het „aankleden" van bier met snel te bereiden lekkere hapjes. Op de vorige Huishoudbeurs is gebleken dat een dergelijke opzet aan een grote behoefte voldoet. De stand is alle dagen van begin tot het einde vol bezet geweest.

Het meest getapt | 1968 | | pagina 12