Heineken Een van onze relaties, de heer Van enkele Heineken functionarissen. Links verbruik, derikvan ri Doorkijkje naar de Heineken stand vanuit de fraai aangelegde voorjaarstuin in het FIVA-dorp. Onder het motto „Om uw omzet" werd van 1 tot en met 5 april in vier grote hallen van de Jaarbeurs te Utrecht de 16e ROKA gehouden. Deze beurs, die in de afgelopen twee decennia een stormachtige ontwikke ling heeft doorgemaakt, is in de laatste jaren uitgegroeid tot een inter nationale manifestatie op het gebied van de levensmiddelenindustrie en alles wat daarmee in ruimste zin ver band houdt. De belangstelling uit het buitenland in de vorm van collectieve inzen dingen was ten opzichte van 1966 niet onbelangrijk gegroeid. Elf lan den, te weten Algerije, Cyprus, Duits land, Frankrijk, India, Israël, Italië, Luxemburg, Marokko, Tsjecho-Slo- wakije en Zuid-Afrika, waren met hun specifieke produkten op de ROKA vertegenwoordigd. Ook de sector winkelinstallaties gaf nieuwe ontwikkelingen te zien. Tal rijke firma's uit binnen- en buiten land toonden een grote verscheiden heid aan artikelen, van telmachines tot compleet ingerichte, rijdende zelf bedieningswagens. In het FIVA-dorp waren de merk artikelfabrikanten, die deel uitma ken van de FIVA-organisatie, ge groepeerd rond de fleurige voorjaars tuin. In dit dorp was het Heineken Huis, met een oppervlakte van 165 m2, de grootste stand. Een ge deelte van deze ruimte was speciaal ingericht voor de ontvangst van de echtgenoten van de ons bezoekende relaties, die een geheel op hen gericht Het was dikwijls een drukte van belang. De heer S. van Wijk (van Centra-grossierderij Heuff, Tiel), die mei enkele van zijn medewerkers tot onze gasten behoorde, bewondert hier zijn glas Heineken. Staande, geheel rechts, de heer Ritman, districtsverkoopleider; tweede van links de heer Voets, een van onze vertegenwoordigers. 10

Het meest getapt | 1968 | | pagina 10