VIVO en HEINEKEN in actie Ó53523 Heineken I© meest gotajM IMM FWONOR feineken Deze display bij de firma H. i. J. de Bruin in Utrecht was goed voor een 5e prijs. De trekking van de kanskaartenactie vond plaats ten kantore van de N.V. Unigro in Utrecht door de heer Lukey, directeur van de N.V. Unigro (midden). V.l.n.r. de heren H. J. M. Duijnstee (vertegenwoordiger Hei neken), A. A. Jansen (Unigro, inkoop), H. H. Remme (directeur Unigro), W. F. Lukey, F. J. Voest (directeur Unigro), R. Dobben (ver tegenwoordiger Heineken) en J. van Loenen (Unigro, verkoop). Foto boven: Een overtuigende Heineken etalage van een van de deelnemers, de firma W. van Berkel in IJsselstein. Foto links: De heer Geurts in Cuyk (winnaar van de 3e prijs) had een opvallende slagzin in zijn zaak. Om de inmiddels achter ons liggende „Zomerverkoop 1967" met een goede start in te luiden werd door de N.V. Unigro, Utrecht en Veenendaal, in samenwerking met Heineken een presentatiewedstrijd georganiseerd. Teneinde deze wedstrijd voor iedere VIVO-afnemer aantrekkelijk te ma ken het ene bedrijf leent zich beter voor een goede presentatie dan het andere (echter: „waar een wil is, is een weg") werd ook een kanskaart per hoeveelheid kisten uitgereikt, waarna door trekking in dit geval nog een aantal gelukkigen als prijswin naars uit de bus kwam. Hoe men met enige fantasie op zeer originele wijze een merkartikel eens extra onder de aandacht van de consument kan bren gen moge onder meer blijken uit bovenstaande foto, genomen in het bedrijf van de heer A. Geurts te Cuyk. Nog steeds plukken hij en zijn prijs winnende collega's de vruchten van een blijvend stijgende Heinekenomzet. Als sluitstuk van deze succesvolle activiteit waren alle prijswinnaars met hun dames op 20 september jl. te gast in de raadskelder te Amsterdam, waar de prijsuitreiking plaatsvond. 8

Het meest getapt | 1968 | | pagina 8