Jfeineken filer Heineken kantoor in Assen Commerciële dienst horeca „evolueerde" TOT ZIENS OP DE R0KA Op 4 december van het vorige jaar werd in Assen, in het pand Gronin gerstraat 72A, een kantoor in gebruik genomen van waaruit de heren mr. N. de Vries (horeca) en E. Vledder (huisverbruik) de verkoop in hun districten leiden. Tegelijkertijd werd ons kantoor Ko- penhagenstraat 2 te Groningen opge heven. Aan dit adres blijft alleen ge vestigd ons agentschap Heineken's Bierhandel Groningen N.V. (telefoon 05900-36449). Het postadres van het kantoor te Assen luidt: Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., Postbus 91, Assen. Het telefoonnummer is 05920-4348. Bijgaande foto toont u het exterieur van het kantoor, dat op de boven verdieping van het pand aan de Gro ningerstraat is gevestigd. Dinsdag 7 november hield de commerciële dienst horeca een landelijke bijeenkomst in Eind hoven. Het ochtendprogramma was in het bijzonder gericht op de mens in de huidige tijd en samenleving, 's Middags bracht men een bezoek aan het Evo- luon, waar men in snel tempo een blik wierp op de ontwik keling van de mens en zijn techniek(en) in verleden, heden en toekomst. Op de foto ziet u het gehele gezelschap in de hal van het Evoluon. De ROKA wordt dit jaar gehouden van 1 tot en met 5 april in de Jaarbeursgebouwen te Utrecht. U zult ons daar kunnen vinden in het FIVA-dorp. Wij zijn ervan overtuigd dat u, wanneer u een bezoek brengt aan de ROKA, ook een kijkje zult gaan nemen in het dorp, waar de FIVA-fabri- kanten te vinden zijn. Daarom heten wij u reeds nu hartelijk welkom voor een rustig gesprek (de ervaring heeft geleerd, dat dit alleen maar op de rustige dagen kan), of om gewoon even de aan wezige, commerciële functionarissen de hand te drukken en een glas Heineken te drinken op de versteviging van de relatie. Hoe onze presentatie op de ROKA zal zijn, kun nen we nog niet precies zeggen, maar wel dat wij het thema van de ROKA 1968 „Om uw omzet" volledig onderschrijven en daarop met onze voor lichting zullen inhaken. Tot in de eerste week van april dus! 7

Het meest getapt | 1968 | | pagina 7