Van den Akker-Haring N.V. Heineken biedt Rotterdam groot vuurwerk aan ter gelegenheid van ingebruikneming metro Eerste paal voor nieuw bedrijfspand van Vrijdag 12 januari werd op een terrein aan de Nikkelwerf te Den Haag de eerste paal geslagen voor een nieuw gebouw van de drankengroothandel Van den Akker-Haring N.V. Als de omstandigheden gunstig zijn, zal het nieuwe pand over een half jaar gereed zijn. Het gebouw, dat één verdieping krijgt, zal zich over een oppervlakte van 2300 vierkante meter uitstrekken. Het grootste gedeelte hiervan, twee duizend vierkante meter, is bestemd voor opslagruimte. Het ontwerp is van architect G. F. Stroek uit Oude Wetering. Het hoofdkantoor van de N.V. Van den Akker-Haring is thans nog gevestigd aan Bij de Westermolens te Den Haag. De geschiedenis van het bedrijf stamt, althans gedeeltelijk, uit 1893, toen de firma Van den Akker werd gesticht. Begin 1960 werd de firma Van 't Hooft overgenomen, waarna op 1 januari 1965 de N.V. Van den Akker werd opgericht. Op 1 januari van dit jaar volgde het samengaan met de C.V. Haring. Beide groothandelsbedrijven behoorden reeds geruime tijd tot onze afnemers in Den Haag. Wij wensen de N.V. Van den Akker- Haring een voorspoedige bouw en voor straks goede zaken in het nieuwe bedrijfspand! De leiding van het nieuwe bedrijf zal berusten bij de heren (v.l.n.r.) A. van den Akker, J. Ha ring, E. Haring en H. van den Akker. De eerste paal werd geslagen door de heer H. de Gruyter, oud-directeur van de firma Van 't Hooft. Redacteur W. J. Bruggeman, Public relations, Postbus 455, Rotterdam, telefoon 114500. Ter gelegenheid van de officiële ingebruikneming van de metro te Rotterdam zal op 10 februari a.s. 's avonds om kwart voor negen op het Schouwburgplein een feestelijk vuurwerk worden ontstoken. Dit schouwspel, dat een half uur zal duren, wordt de bevolking van de Maasstad aangeboden door Heineken. ZEGT HET VOORT EN GAAT HET ZIEN!!

Het meest getapt | 1968 | | pagina 19