HEINEKEN IN DE INTERNATIONALE HEUVELKLIM IfTTtrS' Team Slotemaker De Heineken Variomaton, deelnemer buiten mededinging, maakte een goede tijd in de Internationale Heuvelklim in Zuid-Limburg. Meer dan honderd deelnemers hadden ingeschreven voor de Internationale Heuvelklim van de K.N.A.C., die dit jaar op 8 en 9 september in Zuid-Limburg werd gehouden. Onder de race-, sport- en toerwagens bevond zich als enig buitenbeentje de Heineken Variomaton, die als deelnemer buiten mededinging stond ingeschreven. Het parcours was 1200 meter lang, met sterke stijgingen en enkele haarspeldbochten. Vooral op zaterdag 9 sep tember was er veel belangstelling voor de spectaculaire Heuvelklim. Tegen alle verwachtingen en berekeningen in bracht de Variomaton, met publiciteitsman Schippe- rijn achter het stuur, een voor een dergelijk voertuig zeer snelle tijd op de klokken: 1 min. 56.2. Vergeleken met de snelste tijd van de race, 50.2 sec., door H. de Kruijff met een formule-2 renwagen gemaakt, een heel goede prestatie! In de bottelarij van onze Bossche vestiging. Aan de Heuvelklim werd onder meer door het racing- team Slotemaker met twee wagens deelgenomen, een Lotus 47 en een Alfa Romeo GTA, die respectievelijk eerste en tweede in hun klasse werden. De beide wagens werden vervoerd op een Heineken oplegger, voorzien van een groot opschrift ,,Team Slotemaker", alsmede van enige Heineken reclame. De stoet bestaande uit de oplegger, een vrachtwagen met daarop de Variomaton en een personenauto vertrok op 7 september 's mor gens uit Amsterdam. Tegen de middag bereikte men Den Bosch, waar een korte tussenstop werd gemaakt. Het gezelschap gebruikte de lunch in de kantine van onze brouwerij, waarna er nog even tijd bleek te zijn voor een rondleiding door de bottelarij, die door het racingteam in recordtempo werd genomen. Daarna zette men de reis voort om tegen het einde van de middag Epen te bereiken, waar de karavaan, evenals onderweg, veel belangstelling trok. siaw i «tiBHi - 1 i 3JU #31 Aankomst in Epen. 22

Het meest getapt | 1967 | | pagina 22