CAMPING „DE DONKERE DUINEN" Camping „Bonanza" "V, W «U. - Enkeie flitsen uit de recreatiesector GENERAL STORE Ook de richtingborden zijn van Wild Westopschriften voorzien. -«v f ponies de gehele weg „in de hoogste versnelling" mee- draven. De eigenaar van „Bonanza", de heer A. Jansen, is een enthousiast bewonderaar van het Wilde Westen en hij heeft de gebouwen van zijn camping dan ook geheel in „Western style" opgetrokken. Zo is er op zijn kampeer- In de kantine van camping „De Donkere Duinen" te Den Helder vond op 11 juli een Miss Heineken verkiezing plaats. Het initiatief hiertoe was uitgegaan van de heer N. J. Grooff, eigenaar van de kantine, die in samenwerking met Heineken van deze avond een waar campingfestijn heeft gemaakt. Uit de twaalf dames, die zich kandi daat hadden gesteld, werd mevrouw W. Beettjer uit Den Helder tot Miss Heineken gekozen. Zij ontving een reuzenbierlaars, als mede enkele andere geschenken. De kantine was rijkelijk versierd met Heineken reclame, terwijl de feest vreugde door het optreden van een Beierse kapel en de aanwezigheid van het meest getapte bier tot grote hoogte werd opgevoerd. Het meeste plezier met het meest getapte bier. De drukte bij de aankomst van de Heineken stoet. terrein geen sprake van een kantine, maar van een „Saloon", compleet met piepende, halve zwenkdeurtjes. Verder heet bijvoorbeeld de kampwinke.1 „General Store" enzovoort. De optocht en het bezoek van de Heineken Bierkoets, georganiseerd door onze vertegenwoordiger de heer Vermorken, was voor de vele vakantiegangers een leuke afwisseling, waarvan vooral de amateur-fotografen dank baar gebruik gemaakt hebben voor het schieten van „dé plaat van hun vakantie". De Saloon, met links nog juist zichtbaar de achterzijde van de Bier koets. Op vrijdag 9 juli jl. was in Ermelo een merkwaardige optocht te zien, die zich in de richting van de Eende parkweg bewoog met als einddoel camping „Bonanza". De stoet werd geopend door een twintigtal ruiters uit de omgeving, met daarachter de Heineken Bierkoets, ge trokken door vier paarden. Een bijzonder leuk contrast vormde de ponywagen, die aan de staart van de stoet reed. Om het tempo te kunnen bijhouden, moesten de 20

Het meest getapt | 1967 | | pagina 20