VERKOOP WEDSTRIJD IN NOORD NEDERLAND zetten en tot opmerkelijke verkoopsuccessen kwamen. Ook aan de presentatiewedstrijd waren enkele fraaie prijzen verbonden. Deze werden uitgereikt tijdens een feestelijke bijeenkomst in hotel Helvetia te Groningen. Uit de reacties van alle deelnemende winkeliers bleek duidelijk dat „het nu eens anders doen met Heineken bier" zeer goede resultaten had opge leverd. De afdeling C.L.G. Sperwer Noord-Nederland te Bedum kan dan ook terugzien op een zeer geslaagde actie. In het kader van de samenwerking tussen industrie en handel werd in de periode van 15 juni tot 15 juli 1967 een groots opgezette Heineken-Sperwer presentatiewedstrijd gehouden ten behoeve van de leden-afnemers van C. L. G. Sperwer Noord- Nederland te Bedum. Het doel van de actie was het presenteren van Heineken bier in de ruimste zin van het woord. Aan deze actie was een zogenoemde kistenmara- thon voorafgegaan, die de deelnemers in staat stelde mee te dingen naar een van de aantrekkelijke geld prijzen. Dat het geheel goed is aangeslagen, moge blijken uit het feit dat vele deelnemers hun beste beentje voor- De trekking van de prijzen in de kistenmara- thon. U ziet de jury, die bestond uit v.l.n.r. de heer Van der Berg, adjunct-directeur, mevrouw Lanting, directie-secretaresse, de heer De Wit, directeur en onze vertegenwoordiger, de heer Klein. De firma Wakker in Haren won met deze display de derde prijs. De eerste prijs voor deze uitstalling ging naar de firma Hofma in Staphorsi:.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 16