Heineken Nationale Hengelwedstrijd Zaterdag 23 september 1967 werd voor de vierde ach tereenvolgende maal de Heineken Nationale Hengel wedstrijd gehouden, ditmaal aan de Edammervaart, niet ver van het door onze afnemer de heer Buschbach ge- exploiteerde horecabedrijf „Hof van Holland". Na de ontvangst trok men vandaar bij prachtig herfstweer naar de waterkant, waar om half twaalf precies de strijd om de grootste vis begon. Het was een spannende ontmoeting, waarbij de con troleurs voor elke deelnemer in actie moesten komen, zij het dat de gevangen vis ditmaal klein van stuk was. De eerste plaats werd tenslotte gedeeld door de heren Th. Alders uit Beverwijk en R. de Bijl uit Blerick. Beiden hadden een vis van 26'/2 cm weten te vangen. Bij loting kreeg de heer Bijl de wisselprijs de zilveren vis toegewezen, die hem door de heer Duiker van de afdeling reclame werd overhandigd, terwijl de heer Alders een grote zilveren zuil ontving. Beide heren zul len volgend jaar weer worden uitgenodigd om hun titel te verdedigen. Daarna reikte de heer Duiker de overige zes prijzen uit aan de heren J. Elbertse (Utrecht), J. M. Veenvliet (Schoonhoven), C. Bouwmans (Engelen), L. M. Koot (Zutphen), H. Frankhuisen (Utrecht) en H. Kivits (Boxtel). Met een uitstekend koud buffet kwam het einde van deze vierde Heineken Nationale Hengelwedstrijd, die door alle betrokkenen zeer geslaagd werd genoemd. Voor de organisatoren was het prettig te zien, dat het aantal aanmeldingen met ruim 45 procent ten opzichte van vorig jaar was gestegen. Gastheer en wedstrijdleider de heer H. Duiker (geheel links) met de jury en de controleurs, v.l.n.r. de heren J. Smakman, H. Koning, J. Sluyter, B. Kapinga (controleurs), Harry de Groot en F. Leypold (juryleden), B. Plaat, controleur en C. Schoonenberg (jurylid). Het parcours langs de Edammervaart stond volop in het teken van Heineken. Heineken Bier De gevangen vis was ditmaal niet groot van stuk. Rechts: Tijdens de wedstrijd werden de deelnemers met Heineken gelaafd. De prijswinnaars met op de foto links en rechts naast de zilveren trofee de heren De Bijl en Alders, die beiden een eerste prijs wonnen. De heer De Bijl kreeg bij loting de wisseltrofee toegewezen. 15

Het meest getapt | 1967 | | pagina 15