tónefc DE ZOMER IS IN AANTOCHT.... voor de Weer grote verkoopkansen HEINEKEN RONDJES tj Vorig jaar introduceerden wij dit nieuwe artikel. Weet u 't nog: Heineken pilsener in blikverpakking, genaamd Heineken Rondjes. Het Rondje is voorzien van een liftop, dus geen opener nodig. Verpakt in acht setjes van drie stuks; con sumentenprijs: drie Rondjes voor 1,95. Dus 24 Rondjes in een omdoos, die door mid del van een „ritssluiting" gemakkelijk te ope nen is. Het Heineken Rondje voorziet duidelijk in een behoefte. Vooral in de vakantietijd zijn er vele verkoop mogelijkheden En dan niet te vergeten, de extra verkoopkansen door de steeds groter wordende welvaart. Het zal u uiteraard duidelijk zijn, dat de voor delen voor u en uw afnemers van bijzondere be tekenis zijn: lagere transportkosten. besparing magazijnruimte. geen behandeling van ledige emballage. betere display-mogelijkheden. geen breuk. Overigens de prijzen zijn gelijk gebleven. Uw inkoopprijs per doos van 24 Heineken Rond jes bedraagt 11,70. Uw verkoopprijs aan de detailhandel 13,07. Onze vertegenwoordigers zullen in de komende weken in het bijzonder aan het Heineken Rondje aandacht schenken, ook bij uw afnemers. Vanzelfsprekend zullen wij uw activiteiten, zoals steeds, gaarne ondersteunen. Een frisse show- card, raambiljetten en folders zullen beschikbaar gesteld worden. Wij wensen u veel succes! Op het deksel is de liftop bevestigd, waarmee het blikje zonder meer ge opend kan worden. Andere voordelen, speciaal voor kampeerders (zie het artikel op de volgende bladzijden): snelle koeling en geen scherven! Een fraaie display van Heineken Rondjes. (Foto welwillend afgestaan door "Misset") De omdoos, die door mid del van een „ritssluiting" gemakkelijk te openen is.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 7