Heineken agent steunde „Eten voor India" CARNAVAL EN AANGEKLEDE GEZELLIGHEID Van de heer A. Hagenaars uit Halsteren ont vingen wij de volgende brief, waarvan de in houd voor zichzelf spreekt. ,,Nog vers in het geheugen ligt de landelijke actie ,,Eten voor India", gehouden op zaterdag 19 februari jl. Wij zuiderlingen moesten deze actie haast be leven in de carnavalssfeer met boerenkiel en dito pet. (Te uwer oriëntatie: Halsteren ligt 3 km ten noorden van Bergen op Zoom en is daardoor geheel verweven met de heerlijke „zotternij" van deze dagen.) Tijdens deze actie werd in ons gezelschap de idee gelanceerd in de carnavalsoptocht van zondag daaraanvolgend op onze manier te col lecteren. 'n Idee is gauw geboren, maar dan de uit voering!! In Halsteren geen nood: even uw agent in Halsteren, de heer J. van Dessel, opgebeld en de zaak was reeds o.k. Met een pracht van een geluidswagen hebben wij ons met ons groepje begeven in de bonte stoet. Reclame voor India ook reclame voor Heineken. Voor de vlotte, snelle, praktische en afdoende hulpverlening uwerzijds: Gaarne hartelijke dank. P.S. Van het roepen en schreeuwen kregen we wel dorst, maar ook hier bood Heineken uitkomst!!" De kledingmagazijnen van Peek Clop- penburg in Eindhoven, Den Bosch en Tilburg richtten, gedurende deze voor het zuiden des lands zo belangrijke tijd, hun etalages geheel in de stijl van het allesbeheersende Carnaval in. Daarbij werd graag gebruik gemaakt van door Heineken ter beschikking gesteld reclamemateriaal.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 3