Slijters Studieclub Amsterdam besloot zevende cursusjaar F HEUVEL INK F,SLOOTEN^r MR.MmtiNAHrS r m.U!yTÜ} 4. De jury bij onze reclamewagen. V.l.n.r. de heren Duynstee, Peek, 5. Beoordeling door de jury van een der etalages. Lemckert en van Houweninge. Maandag 4 april jl. was de Slijters Studieclub Amsterdam voor de laat ste maal in dit seizoen bijeen. Het zevende cursusjaar werd op waardige wijze afgesloten. Daar ook de in dit seizoen opgerichte Slijters Studieclub Midden-Nederland op deze slotavond was uitgenodigd, had de Heineken brouwerij voor dit samenzijn de personeelskantine ter beschikking gesteld. Ook dit jaar hadden de bestuursleden van de club weer voor een interessant geheel gezorgd. Enkele deskundigen, die uit hoofde van hun functie veel contact, onder andere met de slijters onderhouden, waren uitgenodigd in een forum zitting te nemen, teneinde vragen te beantwoorden, die door de slijters waren ingezonden. Het werd een leerzame avond, gezien het grote aantal vragen dat was ontvangen. Deze variëerden van een probleem over wandstellingen, of deze al of niet op de grond moeten worden ge plaatst, tot wensen om statiegeldloze flessen van een uniforme aanduiding te voorzien. Ook werden onder an dere drankwetzaken en margepro blemen aan de orde gesteld. Bier en wijn kwamen voor het voetlicht en natuurlijk rees ook de vraag welke omzet in 1970 behaald moet wor den, om als ondernemer een redelijk inkomen te genieten. Toen voorzitter Renes om half elf het forum sloot, waren nog niet alle vragen beantwoord. Het was toen evenwel tijd voor de toehoorders om de benen wat te strekken en nog wat genoeglijk onder elkaar te zijn. De voorzitter van de Utrechtse club, de heer Kusters, liet zijn dankwoor den voor het gebodene vergezeld gaan van een verrassing voor de forumleden, hetgeen zeer werd ge waardeerd. 1. Het forum met v.l.n.r. de heren F. Heuveiink, Fa. Haasdijk, deskundige op het gebied van winkelinrichting; F. van Slooten, hoofdredacteur uitgave Wijn, Bier en Gedistilleerd (Misset Doetinchem); Mr. P. J. M. Leinarts, onder andere deskundige in drankwetaangelegenheden; F. Steneker, voorzitter Nederlandse Bond van slijters, afdeling Haarlem en auteur van het wijnboek VINETUM; J. W. Renes, voorzitter Nederlandse Bond van Slijters, afdeling Amsterdam; L. J. Platenburg, landelijk voorzitter Verenigde Katholieke Slijters; J. Noord, landelijk voorzitter Nederlandse Bond van Slijters; E. J. Veenhof, districtsverkoopleider Huisverbruik Heineken Amsterdam en E. C. Arendsen, reclame-chef Heineken Brouwerijen Nederland N.V. 2. Een overzicht van de zaal. T-' mm m; 17

Het meest getapt | 1966 | | pagina 15