ETALAGE WEDSTRIJDEN Samenwerking industrie - handel - onderwijs voor detailhandelsscholen in Arnhem en Nijmegen De jury in Arnhem, de heren Ooievaar en Van Dijk, bij de etalage van slijterij Arends aan het Suikerland. Links de T-Ford van Heineken waarmee de jury vervoerd werd. In het kader van de samenwerking tussen industrie (Heineken), handel (70 detaillisten, onder wie vele slij ters) en het vakonderwijs (de detail handelsscholen) werd vorige maand in Nijmegen en in Arnhem voor de Foto hiernaast: De heer Pol en mejuf frouw De Grood voor de etalage van slijterij De Grood, Berg en Dalseweg, Nijmegen. Foto geheel rechts: Ook de heer Voets van Heineken maakte deel uit van de jury. U ziet hem hier bij de etalage van slijterij ,,De Muis", Van Welderenstraat, Nijmegen. leerlingen van de hoogste klasse van genoemde scholen een grote etalage wedstrijd gehouden. Het aantal deelnemende leerlingen was bijzonder hoog: 80 in Nijmegen en 60 in Arnhem. Zij kregen, op 70 verschillende plaatsen, de gelegenheid hetgeen zij op school geleerd hadden ten aanzien van het voorbereiden en maken van een aantrekkelijke etalage in de praktijk te brengen. Door de jury, die bestond uit enkele leraren (Nijmegen de heer B. J. A. Pol, Arn hem de heren K. Ooievaar en H. van Dijk) en de heer D. Voets, vertegen woordiger huisverbruik Heineken, werd in het bijzonder gelet op crea tiviteit. Arnhem. De etalage bij slijterij Jansen, Klarendalseweg, verwierf de eerste prijs. Aan de prijsuitreiking, die inmiddels op de Heineken brouwerij in Den Bosch heeft plaatsgevonden, was een excursie voor het bedrijf verbonden, waaraan door alle leerlingen van de hoogste klassen werd deelgenomen. De eerste prijs in Nijmegen ging naar de etalage bij slijterij Meyer, Hatertseweg.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 13