HEINEKEN STANDS iimj M 'l l -H Vormingsschool voor de detailhandel Den Bosch maakte FRAAIE PAASUITSTALUNG '1 iff pjn eke nC 1. De jury bekijkt de maquettes. V.I.n r.: de heren Th. L. C. van Veen, C. van Beurden, C. van Assem (chef publiciteit N.V. Mol Pauwels) en 1. 1. Kampmeijer (afdeling reclame). len gaf zijn volledige medewerking de excursie op de brouwerij te Den Bosch in het lesprogramma te ver werken. Inmiddels hebben de leerlingen nog aan een tweede opdracht gewerkt: het ontwerpen van raamaffiches. Wij hopen in de volgende uitgave van Het meest getapt u ook hier het een en ander van te kunnen laten zien. 2. De heer Kampmeyer reikt een boekenbon uit aan de prijswinnaars. U ziet v.l.n.r.: Marjo van den Broek, Sander Paymans, de heren Kampmeyer, Th. L. C. van Veen (vertegenwoordiger huisverbruik Heineken), Lod. van Woerkom en Peter van Scliijndel. In de maanden december en januari hebben de leerlingen van de vierde klas van de Vormingsschool voor de Detailhandel in 's Hertogenbosch een zeer speciale opdracht uitge voerd, namelijk het maken van stands in maquettevorm. De leraren C. van Beurden en H. op ten Berg (creatieve vakken) hadden dit onder werp in overleg met Heineken op het lesrooster geplaatst. Deze opdracht werd begin februari afgesloten, toen de zestien afgewerkte maquettes in onze brouwerij te Den Bosch werden opgesteld. De heer J. J. Kampmeyer (afdeling reclame Heineken Amsterdam) reikte namens de jury een boekenbon ter waarde van 50,uit aan de ma kers van de winnende maquette en richtte ook enige woorden van lof en kritiek (ter leeringhe) tot de onge veer 65 leerlingen. Ook de heer W. Gielen, de adjunct-directeur van de school, was aanwezig. De heer Gie- Bij Dreize's Supermarkt aan de Sa- vornin Lohmanlaan in Groningen was ter gelegenheid van Pasen deze fraaie uitstalling te zien. Denkend aan de komende feestdagen, stellen wij deze afbeelding beschikbaar als voorbeeld voor een eventueel met Pinksteren te maken display bij uw afnemers.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 12