Het gonsde in Maastricht van de Beiten- activiteiten ihiM O..*» In onze vorige uitgave hebben wij aandacht besteed aan het werk van onze agenten in Noord-Limburg. Ook in dit nummer richten wij de schijnwerpers van de publiciteit op deze provincie. Deze keer valt het licht op Zuid-Limburg en wel speciaal op Maastricht, waar de firma Beiten op 1 december 1965 toetrad tot de rijen van de groothandelsbedrijven, die overal in den lande met zoveel succes aan de wederverkoop van ons bier deelnemen. Zoals bij iedere verbintenis gebruikelijk is, ging hier aan een ditmaal uitgebreide kennismaking vooraf, toen op 29 december de gehele verkoopstaf, 35 man sterk, van de firma Beiten te gast was op de Heineken vestiging in 's-Hertogenbosch. In de dagen na 1 december gonsde het in Maastricht en omstreken van de vele en speciale Beiten-activiteiten, waarmee tijdens de introductieperiode de verkoop van ons bier extra werd ondersteund. De camera was erbij om enkele van die activiteiten, ook uit het dagelijkse werk, vast te leggen. Tijdens de introductieperiode was ook de speciale Heineken reclame wagen present. Het rollend materieel voor de bestellingen bestaat uit vijftien auto's en vier met paarden bespannen wagens, die gezamenlijk elke dag de stad Maastricht en omstreken bedienen. Heirckmi JBier föier emelr meest einekett.' meest Sr! tf.i De Beitens vinden het „best fijn" Heineken te verkopen. In de leiding van de firma is het alles Beiten wat de klok slaat: v.l.n.r. de heren N. J. J. Beiten, J. H. Beiten, F. C. N. M. Beiten en J. L. H. Beiten. V 1 Wekelijks rijden vrachtautocombinaties naar Den Bosch om nieuwe voorraden van het meest getapte bier te halen. Zoals u ziet beschikt do firma Beiten over twee vorkheftrucks. Niet alleen de eigen verkoop, maar ook de bevordering van de verkoop bij de winkelier rekent de firma Beiten tot haar taak. Een etalage in kerstsfeer bij de firma Lebon in Maastricht. 9

Het meest getapt | 1966 | | pagina 9