Eerste paal Grand Hotel Caransa te Amsterdam HEINEKEN BIER VOOR HOLLANDS GLORIE De naam van de Nederlandse zeesleepvaart heeft overal ter wereld een bijzonder goede klank. De grote en krachtige zeeslepers, ook wel „Hollands Glorie" ge noemd, opereren op alle wereldzeeën en voeren de meest uiteenlopende opdrachten uit. Een van de bekendste sleepvaartmaatschappijen is de N.V. Bureau Wijsmuller De Noord-Holland van N.V. Bureau Wijsmuller. (Foto Cees van der Meulen) te IJmuiden. Haar nieuwste aanwinst, de Noord-Holland, een middenklasse zeesleper van 500 ton met een ver mogen van 2950 pk en een bemanning van 35 koppen, kwam augustus vorig jaar in de vaart. Dat men ook aan boord van deze trotse zeesleper een andere Hollands glorie, namelijk Heineken bier, weet te waarderen, blijkt uit nevenstaande foto, waarop u het inladen te Vlaar- dingen van een grote partij van ons bier ziet afgebeeld. Heineken directeur Van der Werf (links) wenst de heer Caransa geluk met het goede begin. Op 5 januari 1966 de 50ste ver jaardag van de heer M. Caransa werd door de burgemeester van Am sterdam, mr. G. van Hall, de eerste paal geslagen voor het Grand Hotel Caransa, dat op enkele honderden meters afstand van de R.A.I. in Bui- tenveldert eind 1967 voltooid zal zijn. Heineken was bij dit feestelijk gebeu ren vertegenwoordigd door een uit gebreide delegatie onder leiding van onze directeur, de heer J. van der Werf, gezien onze bijzonder goede verhoudingen met de Exploitatie Maatschappij Caransa, die zich steeds meer en met succes op het horeca- gdbied beweegt en in het bijzonder het Amsterdamse uitgaansleven stimu leert. In bijkans alle Caransa-objecten is ons bier verkrijgbaar. Na het heien volgde een geanimeerde receptie in het Internationale Congres centrum van de R.A.I., waar tevens een uiteenzetting werd gegeven over het nieuwe hotel. Het wordt met 16 verdiepingen 52 meter hoog en zal een capaciteit van 508 bedden bezit ten. Alle kamers worden voorzien van radio, t.v., telefoon en een bad kamer met toilet. Alle verdiepingen De Heineken delegatie bij de eerste paal; v.l.n.r. de heren D. Solinger, C. A. van Rooijen, J. van der Werf, H. K. May, J. A. I. M. van Nierop en J. Th. Kapelle. worden in verschillende kleuren uit gevoerd en 5 snelliften zullen de ver bindingen onderhouden. Bij het hotel komt een parkeermogelijkheid voor 150 auto's. Op de eerste verdieping zal men de lounge, de bar en het restaurant met een zg. „counter service" kunnen vinden, waar de gas ten bij een goed glas Heineken bier kunnen genieten van een fraai uitzicht op de Europaboulevard en de stad Amsterdam.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 8