mutaties Benoemingen en mr. C. VAN LOOKEREN CAMPAGNE flpw* Dr. J. P. TON, voorzitter Genootschap voor Reclame Hiermede delen wij onze rela ties mede dat per 1 januari 1966 is benoemd tot directeur van Heineken's Brouwerijen Neder land N.V. De heer van Lookeren Cam pagne trad in 1954 in dienst bij Unilever N.V. Bij dit concern en bij daarmede gelieerde on dernemingen vervulde hij, ook in het buitenland, verschillende leidende functies in de com merciële- en marketing sector. Het laatst was de heer Van Lookeren Campagne leider van de marketing- en commerciële afdeling van de Duitse Unilever te Hamburg. mM Drs. G. van Schaik A. C. M. Jonkers Mr. N. de Vries Mr. J. Krantz K. v. d. Hoeven van Schaik, die in verband met werk zaamheden elders in het Heineken concern eerst over enige tijd als zo danig zal optreden. Tot dat tijdstip zal zijn functie worden waargenomen door de heer Kleiberg. Als opvolger van de heer Wolff is tot districtsver koopleider horeca te Den Bosch be noemd de heer A. C. M. Jonkers. Teneinde in de gelegenheid te zijn speciale opdrachten uit te voeren van het hoofd commerciële dienst te Am sterdam heeft de heer P. Vunderink zijn functie als districtsverkoopleider overgedragen. Het tot dusver onder hem ressorterende district is gesplitst in een district „Noord" en een district „West". Mr. N. de Vries is aangesteld tot districtsverkoopleider „Noord" en mr. J. Krantz tot districtsverkooplei der „West". De heer G. A. Drijver zal eveneens speciale opdrachten uitvoeren en wel in Den Bosch en in Rotterdam. Hij zal ressorteren onder het 'hoofd com merciële dienst te Den Bosch. De 'heer Drijver heeft zijn functie als districts verkoopleider overgedragen aan de heer K. van der Hoeven. Met ingang van 1 januari jl. zijn voorts de volgende wijzigingen in onze commerciële organisatie van kracht geworden. Ter verdere uitbrei ding van de werkzaamheden in de afdeling marketing en opleidingen hebben de heren G. T. Kleiberg en J. J. Wolff, districtsverkoopleiders respectievelijk te Rotterdam en Den Bosch, hun functie neergelegd om te worden toegevoegd aan de onder directeur de heer P. A. Bakker, hoofd van genoemde afdeling. Als opvolger van de heer Kleiberg is tot districtsverkoopleider huisver- bruik te Rotterdam benoemd drs. G. Op de algemene ledenvergadering van het Genootschap voor Reclamedie don derdag 6 januari jl. in Amsterdam werd gehouden, is dr. P. Ton, lid van de raad van bestuur van Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V., benoemd tot voorzitter. Hij is als zodanig de opvolger van jhr. W. van Andringa de Kempenaer, die deze junctie twaalf jaar bekleedde. 4

Het meest getapt | 1966 | | pagina 4