Finale nationale biertapwedstrijden GEZELLIGE CARNAVALSVIERDERS DRINKEN HEINEKEN VOOR DE DERTIENDE MAAL Amsterdam, 5 januari 1966. Toen na de eindstrijd om het Nederlands kam pioenschap biertappen 1965 in de „Glazen Zaal" van het RAI-gebouw de balans was opgemaakt, bleek dat in tegenstelling tot voorgaande jaren geen van onze Heineken afnemers deze keer tot de hoogste plaats was doorgedrongen. Niettemin hebben wij alle lof en veel gelukwensen voor de heer en mevrouw W. H. Huefoer van café „Merwestad" in Dordrecht, die bij de teams op een verdienstelijke vierde plaats beslag wisten te leggen. Onze felicitaties gaan evenzeer uit naar de heer T. Luikel van paviljoen „Noordersportpark" in Haarlem, die bij de eenmanszaken een eervolle derde plaats bereikte. In de eerstge noemde categorie ontvingen de heer A. M. van Maaren en mej. M. van Maaren van hotel-café „Heineken's Bar" in Arnhem, de heer en mevrouw J. Gelissen van café „Jef Gelissen" in Beek (L.) en mej. R. Geensen uit Ter- neuzen, die samen met mej. L. van Grembergen van café „Wilhelmina'" voor de jury verscheen, een eervolle vermelding. Bij de eenmanszaken ging deze onderscheiding naar de heer S. Timmermans van café ,,'t Fust" in Schiedam en naar de heer K. Buys van café „Buys" in Arnhem. In de afgelopen weken is in een groot aantal Brabantse en Limburgse bioscooptheaters een speciale Heineken carnavalsfilm vertoond. De opnamen voor deze rolprent, die een lengte heeft van vijftig meter en een speelduur van bijna twee minuten, werden gedurende het vorige carnaval door een speciale cameraploeg gemaakt. De film begint met in zwart/wit iets te laten zien van de voorbereidingen voor „het naderende carnaval". De beelden gaan dan over in kleur en geven het publiek een bruisend voorproefje van de komende carnavalspret, waarbij nog even de nadruk wordt gelegd op de betekenis van de Bossche Heineken brou werij als leverancier van het voor deze hoogtij dagen zo onontbeerlijke gerstenat. De film wordt afgesloten met de toepasselijke slagzin „Gezellige carnavalsvierders drinken Heineken". Tot en met 9 februari a.s. zijn deze carnavalsvierders nog te zien in onderstaande theaters. Luxor, Bergen op Zoom; Bio Riche, Boxmeer; de Ark, Boxtel; Metropole, Eindhoven; City, Geldrop; Cinema, Hapert; Sr. Maartenhuis, Heeze; Luxor, 's-Hertogenbosch; Goes, Hil- varenbeek; Luxor, Roosendaal; Thalia, Baarlo; Hollandia, Heerlen; Vios, Helden-Paningen; Lux, Maastricht; Mabi, Maastricht; Corso, Maasbracht; Hollandia, Spekholzerheide; Luxor, Venray; Grand, Waubach. In de categorie eenmanszaken tapte de heer Luikel van paviljoen „Noordersportpark" zich naar een eervolle derde plaats. (Foto Misset") De heer Ton sprak de prijswinnaars toe en reikte de onderscheidingen uit; hier aan de kampioen eenmanszaken, de heer D. van Stra len te Rotterdam. (Foto „Misset") Nadat de uitslag bekendgemaakt was, sprak de nieuwe voorzitter van de commissie verbruiksontwikkeling van het C.B.K., dr. J. P. Ton, lid van de raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. de prijswinnaars toe en reikte de onder scheidingen uit. Op de Horecava-tentoonstelling wa ren de Nederlandse brouwerijen ook dit jaar weer verenigd in de zg. bier straat. Zoals u op de foto kunt zien, zochten velen de Heineken stand op om zich daar hun biertje te laten tappen. Grote drukte bij de Heineken bar in de bier straat op de Horecava. De heer en mevrouw Hueber van café „Merwe stad", Dordrecht, een vierde plaats bij de teams, in actie tijdens de „Gouden ronde". (Foto „Misset")

Het meest getapt | 1966 | | pagina 18