an Dijken N.V. te Assen FOTOWEDSTRIJD „HEINEKEN IN HET BUITENLAND" -if HOLLANDAISB airaïB Voor de in te zenden foto's geldt het volgende: Zwart/wit foto's: formaat minimum 9x12 cm, maximum 13 x 18 cm. Kleurenfoto's: ook het negatief inzenden. Kleurendia's: dienen van naam en adres voor zien te zijn. Alle opnamen zullen door de jury als zwart/wit foto's beoordeeld worden. Daartoe zullen wij de ingezonden kleurenfoto's en -dia's in zwart/wit laten afdrukken. Voorts verzoeken wij de deel nemers de plaats, waar zij het Heineken reclame object gefotografeerd hebben, zo nauwkeurig mo gelijk te omschrijven. De sluitingstermijn voor deze Heineken fotowedstrijd is 30 september 1966. Inzendingen, goed verpakt en van naam en adres voorzien, te richten aan: Redactie Het meest getapt. Postbus 455, Rotter dam. Wij wensen u alvast een prettige vakantie met goed fotoweer en mooie onderwerpen! 11 In onze vorige uitgave plaatsten wij een foto, door een van onze afnemers, de heer P. de Wit, tijdens zijn vakantie in het buitenland gemaakt. Dat bracht ons op de gedachte voor het komende seizoen een fotowedstrijd voor de lezers van dit blad uit te schrijven. Welnu, het is zover. Al schrijven we januari, u heeft waarschijnlijk de plannen voor uw vakantie van dit jaar al ge maakt. Als u naar het buitenland gaat, uw camera meeneemt en uw ogen goed de kost geeft, maakt u al een goede kans op het winnen van een van de fraaie prijzen. U moet daar natuur lijk ook iets voor doen, namelijk foto's maken, mooie foto's, van Heineken reclame-uitingen in het buitenland. Voor de beste resultaten stellen wij drie hoofdprijzen ten bedrage van 75, 50,en 25,alsmede enkele kleinere prij zen in natura beschikbaar. Vanzelfsprekend is de introductie van het nieuwe systeem bij de afnemers van de N.V. Van Dijken zorg vuldig voorbereid. Behalve een duidelijke persoonlijke voorlichting waarbij een film als hulpmiddel werd ge bruikt, zijn ook voorzieningen getroffen voor goede toe gangspaden naar magazijn of winkel van de afnemer. Dat het systeem in de smaak is gevallen bij de klanten wordt wel bewezen door het feit dat niet een van hen terug wil naar de oude methode. Voor het aanschaffen van vrachtauto's met laadklep en een aantal combi's wordt uiteraard een forse in vestering gevraagd, doch men verwacht deze investering in ongeveer drie jaar terug te verdienen uit besparingen. Naar wij vernamen is het systeem ook reeds bij enige andere groothandelsbedrijven in gebruik. Bijgaande foto's geven een indruk van de hydraulische laadklep, van de constructie van een combi en van de wijze van belading van de vrachtauto. Tenslotte kan de combi zonder meer in de laadruimte van de vracht auto gereden worden.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 11