HEINEKEN IN FRANKRIJK aésÈÊÊ ■n ter Het zal u niet ontgaan zijn, dat hier sprake is van een bijzondere, puur vaderlandse combinatie: Nederlands bier, dat in Nederlandse auto's in Frankrijk's hoofd stad wordt uitgebracht. Voorts brengen wij de eerste opnamen van het op treden van de Franse Variomaton, een tweelingbroer van het in Nederland rijdende biervat van Heineken. U ziet achtereenvolgens de gemechaniseerde paarden uit de Franse Heineken stal vóór het kantoor in Nice van de agent van Moët Chandon voor Z.O. Frankrijk, de heer G. Massier, (foto rechtsonder) en vóór het be roemde Carlton hotel, eveneens in Nice (foto linksboven). Ook ontvingen wij een opname van het optreden van de Franse Variomaton in de straten van Parijs met op de achtergrond de Madeleine, (foto linksonder). Hoe de verkoop van ons bier in „La douce France" op spectaculaire wijze wordt ondersteund en bevorderd, tonen u de beelden van de rijdende reclame, zoals deze door agenten en vertegenwoordigers van de grootste Franse champagnefirma Moët Chandon wordt gebruikt. Zoals u weet, vertegenwoordigt Moët Chandon ons concern voor geheel Frankrijk. Op de foto rechtsboven ziet u een bestelauto van een van de Parijse vertegenwoordigers van Moët Chan don voor de Are de Friomphe. Deze vertegenwoordi gers zijn speciaal belast met de verkoop van ons bier. Ook op de frontpagina heeft u reeds een van deze, door hun rode kleur bijzonder opvallende bestelauto's kunnen zien, ditmaal gefotografeerd vóór de Moulin Rouge.

Het meest getapt | 1963 | | pagina 8