GASTE N B O E K VERSLA DE DORST EN WIN GULDEN mm j fff 6e CISALPINA BROUWERIJCONGRES ilr j a M ff' Hier feliciteert mevrouw Lauvenberg voor de deur van haar winkel haar klant, mevrouw Geurtz, met de door haar man gewonnen eerste prijs. Begin vorige maand was een aantal functionarissen van de vijf tot de Cisalpina-groep behorende brouwerijen (Genua, Turijn (2x), Triest en Pedavena) gedurende drie dagen de gasten van Heineken Nederland. Onder leiding van de president-directeur van de Cisalpina- groep, de heer A. Luciani, namen zij deel aan het Con- vegno Birrario Cisalpina, een congres, dat in het kader van de samenwerking van ons concern met genoemde groep voor de zesde maal (dit jaar voor het eerst in ons land) werd gehouden. Tijdens het congres brachten de Italiaanse gasten een bezoek aan onze drie brouwerijen, waarbij zij met be langstelling kennis namen van de uitbreidingen, die op het ogenblik in Amsterdam en Den Bosch tot stand komen. Onder dit motto werd enige tijd geleden in het kader van de Zuid-Limburgactie een prijsvraag gehouden, waaraan dank zij de huis-aan-huis verspreiding van een aantrekkelijke folder door een zeer groot aantal consumenten is deelgenomen. Er waren drie hoofdprijzen, te weten 1000,500,en 250,die, na loting door notaris Hoefer in Maastricht, terecht kwamen bij respectievelijk de heren B. E. Geurtz, Kerkrade-West; H. Crutz, Rothem-Meerssen en J. J. A. Ritzenfeld, Kerkrade. De drie hoofdprijswinnaars werden op 27 augustus jl. door Hei neken ontvangen in hotel „Schaepkens van St. Fijt" in Valkenburg. De heren Geurtz en Crutz waren vergezeld door hun echtgenote, de 17-jarige Jan Ritzenfeld door zijn moeder. Tijdens het diner, waarmee deze ontvangst werd besloten, reikte de heer Schipperijn van onze publiciteitsafdeling de prijzen aan de gelukkige win naars uit. De gelukkige hoofdprijswinnaars met hun vrouwelijke „escorte" en geflankeerd door de heren Schipperijn (rechts) en Stil van Heineken. C M De heer Schipperijn reikt gulden, uit aan de heei ifp- 'iJM 1 de eerste prijs, en mevrouw Geurtz. duizend Het gezelschap tijdens de rondleiding door de afdeling reingist- cultuur te Rotterdam.

Het meest getapt | 1963 | | pagina 11