DE BIERBOEIER GOES: FRUIT, MOSSELEN EN BIER Heineken Na rijdende nu ook varende ton Foto achterpagina: A. F. van Latum, Alkmaar In de categorie reclamepraalwagens behaalde Heineken de eerste prijs Enige tijd geleden is de reclamevloot van Heineken uitgebreid met een varende ton, „De Bierboeier", een vaartuig dat is ge maakt van een origineel 68 hl lagerfust, rondom voorzien van drijvers. Een 45 pk buitenboordmotor geeft het geheel een maxi mumsnelheid van 15 km per uur. Na de tewaterlating, die werd verricht door het bekende artiestenduo De Wama's, is „De Bierboeier" reeds enkele malen opgetreden, onder andere bij de festiviteiten, die eind augustus waren georganiseerd ter gelegen heid van het 350-jarig bestaan van de Jordaan. Het ligt in de bedoeling „De Bierboeier" in te zetten bij allerlei belangrijke watersport evenementen in den lande. De fruitfee met haar hofdames voor de Hei neken bar Op het jaarlijks terugkerende fruitfestijn in Zeeland, besloten met het fruitcorso in Goes, heeft Heineken ook dit jaar weer op bijzondere wijze acte de presence gegeven. De week werd geopend op zaterdag 14 september jl. met een mosselmaaltijd op de markt. Ongeveer negen honderd genodigden namen aan deze door de Goese Middenstands centrale aangeboden maaltijd deel. Heineken was er met een tap installatie, vanwaar honderden glazen bier hun weg naar de dorstige kelen vonden. De zaterdag daarop namen wij met een reclamepraalwagen deel aan het fruitcorso. In deze categorie behaalde Heineken, evenals vorig jaar, de eerste prijs. Het fruitcorso, dat tweemaal overdag en tweemaal 's avonds (met verlichte wagens) het parcours aflegde, trok in totaal ongeveer dertigduizend toeschouwers. Het ontwerp van onze winnende wagen was van de heer J. Evers, directeur van de Pitmanschool in Goes. „De Bierboeier", hier tijdens de technische proefvaart trad onder andere op bij de Jordaanfeesten eind augustus in Amsterdam.

Het meest getapt | 1963 | | pagina 10