BOCA CLUB M2 Boca zit in een mooi pandje. Mede-eigenaar Hans Snoeijen heeft al meer zaken opgezet en is een heel creatieve man, die ook de inrichting bedacht heeft. Het is compact ingericht, een beetje industrieel met veel natuurlijke materialen. Het pandje is ondiep en heel breed, en de bar loopt over die gehele breedte. De ene helft van de bar is drank, de andere helft eten. Dat is ook het no-nonsenseconcept achter de zaak: een borrel met een hapje of een hapje met een borrel - mensen mogen het zelf beslissen. Als hapjes zijn er tapas in de breedste zin van het woord, variërend van authentiek Spaans tot oosters. Mede-eigenaar Hans Snoeijen: "Omdat we een soort van cultstatus wilden bereiken, hebben we gekozen voor Maes-bier op de tap. En het werkt: de zaak is meteen een hotspot. De zogenaamde stedelingen uit het grote dorp Eindhoven hebben de zaak vanaf dag één geadopteerd!" In M2 werken dertien vaste dj's die hun sporen in de dance en house ruimschoots verdiend hebben. Ml zit midden in dé uitgaansstraat van Neder land: het Stratumseind. Het is een bar voor men sen vanaf 21 jaar die van hardhouse en dancemuziek houden. Voor deze club is het pand helemaal gereno veerd en ingericht. Daar is een architect uit Bulgarije bij gehaald die wereldwijd vele clubs heeft gedaan. Het ziet er allemaal heel hip uit, met veel ledverlichting. Omdat we een grote bieromzet verwachten, is er beslo ten een tankbierinstallatie te plaatsen. Er was weinig tijd en er bleken minder meters voor onze koelcel, dus het was nog wel wat gepas en gemeet. Maar het is al lemaal gelukt, dankzij onze technische dienst. Eigenaar Matthew Deemer: "We hadden een aangepaste biertank nodig omdat de ruimte te klein bleek, en dat heeft de technische dienst van HEINEKEN geweldig gedaan. Ze waren heel hulpvaardig met de verbouwing. Met carnaval hadden we een superopening en we heb ben in vele kranten en magazines gestaan. Inmiddels staan er rijen buiten op straat!"

Heineken NL Magazine | 2013 | | pagina 21