RONDJE RETAIL STUDENTIKOOS DE ALLERGROOTSTE Even tijd voor een kop koffie en een broodje. üoritos Shell Kok aan de M bij Schiphol is een van de grootste tankstations van Nederland. Een energieboost voor onderweg uit het Get Refreshed-rek. Een wel heel bijzonder tankstation is Shell Kriterion op het Amsterdamse Zeeburgereiland. Zo'n veertig studenten werken hier zo'n tien a twaalf uur per week. En ook de medewer ker die verantwoordelijk is voor de dranken, degene dus met wie Arie zakendoet, is student. In Amsterdam is Kriterion echt een begrip. De stichting is opgezet om studenten werk te verschaffen en omvat naast een tankstation ook een bioscoop, een eetcafé en een oppas- centrale. Arie: "Als Vrumona verkopen we hier onder andere Pepsi Kick, Crystal Clear, Sourcy Vitaminwater en Pago-vruchtensap. Ook maken we momenteel afspraken voor acties en presentaties." Shell Kok is qua omzet een van de grootste benzinestations van Nederland. Het is dan ook een unieke locatie, zo vlakbij Schiphol aan de AA Vooral zakelijk verkeer stopt hier om te tan ken en producten te kopen in de shop. "Deze shopmanager heeft vrijwel altijd prijzen die lager liggen dan bij de concurrent," licht Hans toe. Ook heeft het tankstation onlangs een app ontwikkeld, zodat klanten op de hoogte kunnen blijven van actuele aanbiedingen. Op dit moment loopt er een test in samenwerking met PepsiCo met het Get Refreshed-rek: een duopresentatie van chips en Pepsi Kick. Kriterion op het Amsterdamse Zeeburgereiland. heineken nl magazine 19

Heineken NL Magazine | 2012 | | pagina 19