Resultaten acties NIEUWS Binnenkort verwacht: Climate Survey En alweer, net als vorig jaar, heeft Vrumona de Industributietrofee gewonnen! Dit is een belangrijke prijs, uitgeloofd door de retailbranche. De retailers beoordeelden 90 geselecteerde fabrikan ten/leveranciers, in negen productcate gorieën. Zij konden scoren in drie vakgebieden: accountmanagement, trade marketing en supply chain management. Vrumona scoorde dit jaar in haar categorie Dranken het hoogst in alle drie de vakgebieden en sleepte zo de eerste plaats in de wacht. En... een hele prestatie: op de totale ranglijst van alle 90 bedrijven stond Vrumona in 2006 nog op de 53e plaats, in 2007 al op de 23e en nu, in 2008 is de top 5 bereikt: Vrumona staat op 4! Een felicitatie meer dan waard. Speciaaïbier on tour! De markt vraagt om speciaaïbier, zo blijkt uit onderzoek. En Heineken hééft prach tige bieren in dit segment. Reden om de medewerkers van de drankengroothandel op ludieke wijze opnieuw kennis te laten maken met de speciaalbieren. Eind vorig jaar namen de speciaalbieren van Heineken de bus en gingen 'on tour'. Ze doorkruisten het hele land en deden alle Heineken-units aan. De actie paste binnen de nieuwe visie om Heineken nog duidelijker op de kaart te zetten als drankengroothandel en totaalleverancier. Heineken heeft landelijk het breedste en meest gevarieerde assortiment. En in die breedte valt voor Heineken en de klant een goede marge te behalen. Met de cafébus van 'Speciaaïbier on tour' werd die boodschap letterlijk naar de units toe gebracht. Er zijn genoeg redenen te bedenken waarom de speciaalbieren wat extra onder de aandacht mogen worden gebracht bij de horeca-collega's. Het brede scala vergt de nodige kennis. Je moet weten op welke bieren de focus ligt, welk merk op welke plaats past en hoe je daarover advies uitbrengt. Die kennis is aanwezig binnen Heineken, maar je moet wel weten waar die te halen is. Vanuit de gedachte dat een café op wielen meer effect zou sorteren dan een papieren rapport, werd 'Speciaaïbier on tour' door de Brouwketel op touw gezet, met ondersteuning van promotiebedrijf VandenEnde. Getuige de vele positieve reacties, was de ludieke actie geslaagd, aldus Maureen de Backer, trademarketeer bij Heineken Speciaaïbier: "Belangrijk voor ons was dat iedereen de kansen met speciaaïbier zou zien. En dat ze het team achter speciaaïbier vragen konden stellen over het huidige beleid. We hopen dan ook dat dit het startsein was van een goede toekomstige samenwerking. Nogmaals iedereen bedankt voor de komst, de gezelligheid en de bruikbare feedback. Heineken is een business van mensen en samen gaan we het maken!" Eind deze maand zijn, als alles goed is, de vragenlijsten verwerkt die zoveel collega's hebben ingevuld over het werkklimaat bij Heineken. En dat betekent dat we binnen kort ook de eerste vervolgacties kunnen verwachten. De planning is dat in de week van 25 februari de uitkomsten en de prioriteiten voor heel Heineken Nederland bekend worden gemaakt. Vanaf die week zullen de leidinggevenden en de HR- managers en adviseurs de resultaten en prioriteiten per bedrijfsonderdeel of afdeling verder met de betrokken collega's bespreken. Maar liefst 74% van alle medewerkers heeft meegedaan aan de Climate Survey, een prima score! Let op intranet voor de resultaten en voor aankondigingen van bijeenkomsten. [8] Heineken nl magazine

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 14