Jaap de Waal (54) medewerker magazijn Holland-Zuid niets in het bijzonder werksfeer "Ik wist al een hele tijd dat we samen zou den gaan met andere units. Ik werkte op 'zuid', maar als ik hier kwam, vroegen ze steeds: 'wanneer kom je nou?' Ik moet nu drie kilometer verder reizen, maar ben nog altijd binnen twintig minuten op mijn werk. Met een paar collega's die naar Etten-Leur zijn verhuisd heb ik nog steeds contact. Toen ik pas 37,5 jaar in dienst was zijn ze nog op mijn feestje gekomen. Veel nieuwe collega's kende ik ook al omdat ik hier zo vaak kwam. Die kennismakingsborrels heb ik dan ook maar laten zitten. Inhoudelijk is het werk ook hetzelfde. De ene dag zit ik in het volle goed, de volgende in het lege. Ik moet nog wel een beetje wennen aan de sfeer. Ik vind ze hier minder collegiaal dan op Holland-Zuid. Ik ben ge wend dat je je collega's helpt als zij het druk hebben. Dat doe ik nu ook. Ik ben eigenlijk vorkheftruckchauffeur, maar de laatste tijd ben ik vooral bezig met het klaarzetten van bestellingen. Dat kan niet anders, het is namelijk een stuk drukker geworden." "Dit artikel is voor mij heel herkenbaar omdat ik tot voor kort bij Heineken Helmond werkte; die vestiging wordt ook samengevoegd, met Heineken Midden-Brabant en Nijmegen. Ik herken de problemen die de mensen ervaren en ook dat ze toch verder moeten ondanks dat er collega's 'wegvallen' met wie je jaren fijn hebt gewerkt. Geen leuke tijd. Zelf heb ik de keuze gemaakt om niet mee te gaan en te solliciteren op een andere functie binnen Heineken."

Heineken NL Magazine | 2008 | | pagina 13