Receptie Afscheid AFSCHEID HANS DOBBELING RECEPTIE 19 DECEMBER Hans trad 14 oktober 1985 in dienst van Vrumona bij de Technische Dienst. De afgelopen 21 jaar heeft hij met veel inzet en betrokkenheid een belangrijke bijdrage geleverd aan het wel en wee van ons bedrijf. Begonnen als Chef Electrotechnische Dienst heeft hij na enkele jaren de overstap gemaakt naar projectleider E&I. Vele projecten, waaronder recentelijk het uitsorteren van kratten, heeft hij met veel plezier gedaan. Als laagspanningsdeskundige droeg hij verantwoordelijkheid voor de veiligheid op electrotechnisch gebied. Zijn kritische houding en kundigheid worden zeer gewaardeerd en we zullen dit ook zeker als een gemis ervaren. Tijdens een "training" afscheid van arbeid/pensioen in een luxe oord in Oegstgeest werd wederom duidelijk dat hij en Annemarie er zin in hebben; wandelen, extra aandacht voor de kinderen en na tuurlijk kamperen krijgen straks de ruimte. Het bloed kruipt waar het niet gaan kan, dus computeren zal hier ook een plaatsje vinden U bent van harte welkom op dinsdag 19 december vanaf 16,30 uur in de ontvangstruimte van Vrumona om samen met Hans een biertje te drinken en om hem en zijn familie veel plezier te wensen voor de toekomst! t f 4 *1 AFSCHEID CEES LANGSTRAAT RECEPTIE 9 JANUARI Dinsdag 9 januari neemt Cees Langstraat afscheid van Heineken na een dienstverband van 42 jaar. In 1964 kwam Cees in dienst bij Heineken als leerling tekenaar. In 1969 ging hij na zijn militaire diensttijd even terug naar de tekenkamer, daarna via een tijdelijke uitleen overgeplaatst naar de Groep Verre Oosten. In deze periode hield hij zich als Assistent Groepsleider voornamelijk bezig met consultancy voor de brouwerijen in Indonesië en Singapore. Van 1981 tot 1987 was hij werkzaam als Assistant Installation Manager in Ibadan-Nigeria; Installation Engineer in Surabaya-Indonesië en Installation Manager in Nassau-Bahamas. Na terugkomst in Nederland Consultant voor de brouwerijen in Spanje en Italië met een korte onder breking als Installation Manager in Valencia. Toen het Oostblok open ging voor Heineken trok ook Cees die richting uit als Consultant, eerst voor Hongarijë en later ook voor Slovakijë en Polen na nauw betrokken te zijn geweest bij de acquisities van deze brouwerijen. Ook werden in die periode de eerste kontakten in Rusland gelegd. Van 1997 tot 1999 was het een rustigere periode voor Cees als Section Head bij de afdeling Mechani cal Engineering Standards. Van 1999 tot 2005 was Cees Account Manager Eastern Europe en was in deze functie niet alleen nauw betrokken bij de vele acquisitie van Heineken in Centraal en Oost Europa maar ook in de rest van de wereld. Sinds 2006 tot heden is Cees werkzaam als Senior Consultant met als speciale opdracht de integratie van de nieuwe brouwerijen in Rusland en Acquisities. Cees nodigt collega's en oud-collega's graag uit om 9 januari 2007 in de Hooiberg met hem het glas te heffen op zijn afscheid. U bent van harte welkom vanaf 16.30 uur. AFSCHEID RUUD DE JONG RECEPTIE 11 JANUARI Op donderdag 11 januari 2007 zal Ruud de Jong na een dienstverband van ruim 38 jaar zijn afscheid van Heineken vieren. In 1968 begon Ruud zijn loopbaan als Laborant bij Heineken Brouwerijen in Rotterdam. In 1974 werd de overstap gemaakt naar het Fysisch laboratorium van de Kwaliteitsdienst te Zoeterwoude. Ruud is in de afgelopen 38 jaar werkzaam geweest binnen verschillende laboratoria als Automati seringsanalist, Medewerker Instrumentele Analyse, Senior Research Medewerker en als laatste in functie van Senior Research Assistent Brewing Science binnen Research Innovation, Group Supply Chain. Ruud nodigt collega's en oud-collega's uit om op 11 januari 2007 vanaf 16.30 uur een biertje te komen drinken in de Hooiberg op de afsluiting van zijn Heineken carrière en op een goede toekomst!

Heineken NL Magazine | 2006 | | pagina 15